Mouse, gamepad, joystick și alte... tastaturi

Discussion in 'Jocuri' started by ursamajor, Jan 23, 2017.

1. Marius '95

Marius '95 Membru Senior Sugar daddy

N-auzi ca bag parola la serviciu la fiecare 10 minute? Doar nu crezi c-o tastez?? :biggrin2:

2. Foxter

Foxter Membru Senior

Se pare ca suntem singurii de pe forum care sunt fani mousi cu fir ieftini si fara butoane suplimentare. :smile:

In cazul meu nu am avut nevoie vreodata de un mouse cu DPI mai mare de 4000 si aia doar in jocuri. Mi-au trecut prin mana si mousi cu DPI 8200 dar nu mi s-a parut necesar DPI-ul ala.

Momentan folosesc cu HP (Logitech in alta haina) cu DPI 1000.

Ca tot vorbeai de mousi usori imi amintesc de Mad Catz RAT 1, ala a fost cel mai usor mouse pe care am pus mana.

3. Cosmin_C

Cosmin_C melomaniac

Ei nu zau, asa rari va credeti? :tongue: Eu mi-am luat acum niste ani 4 bucati Logitech M110 si sunt la al treilea. Primii doi nu s-au stricat propriu-zis, s-au tocit si nu-mi mai placea cum se simteau la mana. A, la unul din ei la sarea scrollul inapoi o linie cand terminal de rulat (uneori) dar nu d-asta l-am schimbat. Nu stiu la ce-l folosesti tu, dar eu ma mai si joc, diverse shootere, ceva battle royale, old-school RTS, RPG-uri, intotdeauna m-am inteles bine doar cu mousii mici, ideali pentru claw grip. Si ieftini din doua motive, unu sunt suficienti pentru mine ca butoane, sensor speed, etc si doi, cum nu-mi convine ceva la el cum il schimb fara regrete, ca m-a costat mai putin decat o pizza buna...

Neo likes this.
  4. Neo

Neo Motan agresif Sugar daddy

Dacă îți place claw grip yep :3

5. jarod

jarod Super Moderator Sugar daddy

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice