Filme, seriale, actori, popcorn

ipman

Membru Senior
Nu stiu cum sa explic mai frumos dar pentru majoritatea muritorilor tot un jpeg este. In special muritorii din zona noastra de Europa.

Pisoi

Monsieur Pussycat
Sugar daddy
Voi sunteți însurați deci nu comentez :biggrin:
Noi suntem însurați, nu castrați (sau orbi). :tongue:

Femeile sunt muzeu; admirăm exponatele, dar nu le atingem. Mă rog, până ne apucă midlife crisis pe la 50 și unii ne căutăm o a doua năpastă nevastă.

Eu îmi spăl ochii cu Beckinsale de pe la Pearl Harbor încoace. Una din actrițele mele preferate, for her looks.

puterfixer

Administrator
Sugar daddy
Văzut aseară DOOM (2005) care-și cam merită nota pe IMDB. Cu Dwayne Johnson, Karl Urban, macho-isme și arme de asalt și niște aliens care-s cam penibili la nivelul de thrill, dar și cu Rosamund Pike din vremea când arăta foarte bine. Acuma, după 16 ani... crecă folosește fondul de ten greșit pentru pozele de la evenimente. Dar a jucat în niște filme bune de-atunci, și vreau să văd filmul Radioactive unde a avut rolul principal (Marie Curie) și în care vârsta e importantă.

Pisoi

Monsieur Pussycat
Sugar daddy
Văzut aseară DOOM (2005) care-și cam merită nota pe IMDB. Cu Dwayne Johnson, Karl Urban, macho-isme și arme de asalt și niște aliens care-s cam penibili la nivelul de thrill, dar și cu Rosamund Pike din vremea când arăta foarte bine. Acuma, după 16 ani... crecă folosește fondul de ten greșit pentru pozele de la evenimente. Dar a jucat în niște filme bune de-atunci, și vreau să văd filmul Radioactive unde a avut rolul principal (Marie Curie) și în care vârsta e importantă.
Radioactive e OK, but nothing to write home about. Nu pierzi nimic dacă nu îl vezi (zise un alt fan al lui Rosamund Pike).

Top Bottom