Întrebări pe care ni le punem de mult

korby

The Cleavemaster
Sugar daddy
Unde găsesc, relativ urgent, adaptor de la mufă audio de 3.5 la... mare (6.3?) şi invers?
Edit: oh my, look at the time. :capu: Rectificare, unde găsesc mâine adaptoare d-alea? La MC Music a fost 25 de lei cablu' de 3m, n-am îndrăznit să întreb şi de restu'. :biggrin:

unic

Membru Senior
Sugar daddy
De la jack mic la jack mare gasesti si prin supermarketuri (ultima oara am luat de la Auchan). Invers nu stiu, nu mi-a trebuit niciodata. Vitacom?

korby

The Cleavemaster
Sugar daddy
I'll look into it.
Invers am nevoie ca să pot intra cu bass-u' (da, am luat albăstreala) în placa de sunet.

Edit: numa' mie îmi merge greu XF-u'?

puterfixer

Administrator
Sugar daddy
Se dilată cablurile de cupru de la căldură și atunci se impun restricții de viteză.

Dacă motivația asta ține la CFR, de ce n-ar ține și aici :biggrin:

korby

The Cleavemaster
Sugar daddy
Dacă aş putea cânta ar fi mai bine. :biggrin: E OK, deocamdată exersez câte puţin, dar încă n-am un cub, aşa că stau unplugged.

Bart

Membru Senior
Sugar daddy
Bafta!:smile:

In alta ordine de idei, care e cea mai buna cale de a arde niste CD-uri Audio? Ce unitate optica? Ce CD-uri? Ce soft? Ce viteza?

war4peace

Membru Senior
Viteză maxim 16X (CLV). CD-uri... greu de zis, nu contează ce scrie pe ele, ci de cine sunt produse efectiv. Vezi pe MyCE (fostul cdfreaks.com), acolo o să găseşti detalii şi amănunte.

Bart

Membru Senior
Sugar daddy
Chiar aveam de gand sa caut la noapte pe cdfreaks. Nu stiam ca si-au schimbat numele.

korby

The Cleavemaster
Sugar daddy
Mda, bănuiesc că întind coarda. :biggrin: Pix. Azi a plouat şi nu m-am dus să caut adaptor, da' cred că o să merg mâine + o să trec să-mi fac un sticker pt. lemnu' ăsta.

PS: custom marker-made sticker already added. :biggrin:

Attachments

Top Bottom