Întrebări pe care ni le punem de mult

hulubei

questionable intruder
Tu de unde stii ca cineva pe Coolgirl foloseste o poza cu tine la avatar?
Ai incercat sa iei legatura cu persoana.

Intreaba-l de acordul publicarii fotografiilor personale.

war4peace

Membru Senior
Tu de unde stii ca cineva pe Coolgirl foloseste o poza cu tine la avatar?
Ai incercat sa iei legatura cu persoana.

Intreaba-l de acordul publicarii fotografiilor personale.
1. Mi-a dat link-ul o persoană care "activează" pe acolo :smile:
2. Nu pot să iau legătura cu persoana fiindcă nu pare a mai scrie pe forum-ul respectiv.
3. Am scris 5 e-mail-uri către 5 admini care au email, deocamdată nici un răspuns (în afară de chestii gen această căsuţă e-mail nu mai există).

hulubei

questionable intruder
Poza asta a mai aparut pe aici cel putin. Deci probabil cineva de pe XF care te uraste. Sa mai zic ca lui R ii placea sa se dea pe Coolgirl?

bausto

The year of grace, 2007
Da... agitat liceul ala :tongue:.
Sunt sanse destul de mari ca el sa fi batut pe altii in exact acelasi liceu :biggrin:.

Pache

Administrator
Sugar daddy
Bine ca ai postat-o mai mare, ca vroiam sa o mai prelucrez putin pentru avatar :goofy:
later edit: acum am observat ca pe acel forum user-ul zice ceva de chindia targoviste...

Stek`Ra

Membru
I was serious, you know. Mă gândesc că e până la urmă o chestiune de copyright.
Depinde cum a intrat in posesia pozei cu tine!!!
Daca demonstreaza ca a luat-o de pe un site public, unde ti-ai uploadat tu poza, are toate drepturile intrucat aceasta a devenit publica. (Daca ai rabdarea sa citesti "disclaimer"-urile de la toate site-urile unde se pot "share"-ui poze vei afla acest lucru.)
Daca ti-a furat-o de pe calculatorul tau sau din orice alt suport pe care se afla si care era al tau personal, atunci poti sa il obligi, atat sa nu iti mai foloseasca imaginea cat si, eventual, sa iti plateasca daune aduse imaginii personale.

Parerea mea personala e ca ti-a "furat-o" de pe HI5. :jump:

ursamajor

Doubting Thomas
Sugar daddy
Se pot şterge (selectiv) doar anumite puncte de restaurare în Vista? Cu DiskCleanup n-am reuşit decât pe cele mai vechi.

Top Bottom