1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Întrebări pe care ni le punem de mult

Discussion in 'Discuții cotidiene' started by takeda, Mar 9, 2004.

1. LNT

LNT Meşter Strică-Tot

Fiindcă se asigură ca persoana care va fi executată să fie în stare perfectă de sănătate. Nu-l vor executa până nu-i vor vindeca bolile de care suferă.

2. Foxter

Foxter Membru Senior

Pentru reparatii de HP si Dell poti sa apelezi la Ozzy dar pentru numele lui Dumnezeu sa nu ii dai pe mana chestii japoneze.

3. war4peace

war4peace Membru Senior

De ce, urăşte japonezii? Now that's racist :smile:

4. bausto

bausto The year of grace, 2007

Pai panelul unui laptop e conectat de obicei de restul sistemului prin DVI sau DFP. Cu toate ca exista o gramada de conectori customizati (in functie de tipul de laptop sau panel). Dar sansele sa poata sa comunice direct cu placa video de pe desktop sunt foarte mici. Asta pentru ca de la un panel la altul difera diverse timinguri sau alti parametri esentiali si probabil ar trebui sa mesteresti si la placa video ca sa transmita un semnal acceptabil pentru panelul tau.
    Dar poate ai noroc si e un cablu de LCD standard si il gasesti pe la SH-uri. Se schimba destul de usor.

5. Foxter

Foxter Membru Senior

Era vorba sa nu ii dea sa repare laptopuri japoneze. Pt informatii suplimentare legate de acest subiect discuta cu L.

6. hulubei

hulubei questionable intruder

De unde si cu cat pot sa cumpar cateva Pule?

7. AdrianB1

AdrianB1 Membru Senior

De la orice casă de schimb care are bancnote exotice. Presupun că nu vrei să cumperi orașe, că nu e decât unul și cam scump.

8. ursamajor

ursamajor Toruk Makto

Sau negociezi cu Creangă. :hihi:

9. Thor

Thor Membru Senior

E chiar mai multe orase. :smile: Deci hulubei a castigat la Loto si vrea sa devina latifundiar.

10. ursamajor

ursamajor Toruk Makto

Eu tot cred că n-a vrut să fie aşa de subtil. :hihi:

11. LNT

LNT Meşter Strică-Tot

Cred că vrea una botswaneză. E mai neagră. :biggrin:

12. webvertise

webvertise Membru

13. ursamajor

ursamajor Toruk Makto

14. IceCub

IceCub Membru Senior

Apropo de italiana, am o sapca pe care scrie "MARE PULITO" (in traducere inseamna Mare curata). Abia astept sa vina vara sa o scot la plaja :biggrin:

15. Velkan

Velkan Moderator

Şapca sau...? :biggrin:

16. jarod

jarod Super Moderator

Din ce zice aici, se pare că poţi să-ţi faci şi dacă nu ai avut anterior.

17. AdrianB1

AdrianB1 Membru Senior

Confuzia apare din cauză că e vorba de o motocicletă - pentru așa ceva nu merge în nici un fel, nici prima dată nici prelungită: AT nu face RCA moto.

18. jarod

jarod Super Moderator

Da, am văzut că era vorba doar de auto şi de călătorie.

19. SCViper

SCViper Membru Senior

@ursamajor si IceCub: sunt singurul caruia i se pare ca varianta italiana nu e deloc amuzanta? Sigur, asta mi se pare amuzanta, dar nu cea italiana :smile:.

20. lai

lai 370HSSV-0773H

Unde gasesc ochelari de soare Polaroid in afara de Optiblu (astia au numa' rahaturi aurii si cu margelute) sau Optiplaza? Auzisem la un moment dat de un magazin/firma care se ocupa importu' de Polaroid da' nu am retinut exact detaliile.