Fără grăsimi

Io nu stiu pasareasca voastra, dar avem -2.5kg intr-o saptamana. Neo rulz! :beer:

LE: atentie si la oţet. Unele mixuri contin zahar! Vezi eticheta.
 
Credeam ca s-a inteles ca nu eu sunt la regim. Pot sa o dovedesc cu farfuria de subereci, cu care m-am indopat o saptamana intreaga. In legatura cu ce a mancat persoana care urmeaza cura: orice si oricat dar fara carbohidrati. A fost mancare de ciuperci cu piept de pui, a fost mancare de masline cu piept de pui, au fost carnati de casa prajiti in baie de ulei, au fost salate, omlete, branza si cas afumat (de la tarani), a fost vin sec. Primul regim cu care nu te infometezi si da, in cazul nostru, a produs rezultate. :approve:
 
Mă calific la keto? :biggrin:
bb53327ea0ff519591026c04c03b0c42.jpg
 
La topicul potrivit nu mă prea calific, poate mută cineva porturile la topicul cu cratița :biggrin:
 
Un moment dificil: Coldrex MaxGrip Lemon. E dulce. Pe el nu scrie ca ar avea zahar. Dar nici indulcitor sintetic nu apare in compozitie... Probleme, probleme. :frown:

LE: Sparge-i-as!!! Pe plic nu scrie nimic, dar pe net cica: "1 package of the drug contains 2.9 grams of sugar." :kill: S-a dus dracului keto.

Bun, Coldrex pentru diabetici s-o gasi? Sau ceva gen...
 
Păi e paracetamol cu vitamina C și zahăr + ceva efedrină. Se pot lua separat, parasinus whatever și vitamina C separat (cu mențiunea că vitamina C e posibil să conțină zahăr, că nu prea mai găsești de-aia simplă).
 
Vitamina C este complet placebo pentru răceală și gripă, eat a lemon or a lime instead :smile:
 
Momentan sunt răcit, și iau vitamina C. Nu pentru răceala propriu-zisă, că nu scap mai repede, ci pentru decongestionare nazală. Când mi se înfundă nasul știu că a trecut efectul, mai bag o pastilă și iar respir ușor... Fără spray-uri nazale care dau dependență, fără chinuială sau făcut răni la nas de la atâta șters.
 
Back
Top