Animale de companie!

AdrianG

Membru
Cam tarziu dar here goes
Presenting BuBu, o pisica de curte foaarte alintata in varsta de 5 ani, tragand un pui de somn fara se se deranjeze ca era fotografiata. :goofy:

calitatea pozei lasa de dorit deoarece e facuta cu telefonul :/

Attachments

• photo-0028.jpg
    photo-0028.jpg
    37.1 KB · Views: 1,192

Wolfie

ulf de mare
The one and only... Becky. Corcitura (chihuahua + pechinez :biggrin:).

image_0007.jpg

cutzu_0003.jpg

dsc00286.jpg

Last edited by a moderator:

Gabriela

Dominion
Sugar daddy
Ma laud şi eu cu prinţesele mele aici: una de semi-rasă albastră rusească şi o mică maidaneză pur-sânge culeasă de pe stradă. :tongue: Ar mai fi şi un acvariu cu peştişori, dar momentan n-am nici o poză sugestivă.

Attachments

• kitties.jpg
    kitties.jpg
    99.8 KB · Views: 954

ursamajor

צָפְנַת פַּעְנֵחַ
Miţi, birmană, aproape 11 ani. Încă se joacă, deşi e o bătrînică.

Attachments

• 1miĂži.jpg
    1miĂži.jpg
    43.3 KB · Views: 890

danix71

Banned
puii mei mici

Aici aveti poze cu perusii mei (fiecare cate un anisor): cel alb este Papica (Papi), si Fetita, albastria. Amandoi locuiesc in provincie :biggrin: , cu noi.

Attachments

• 11270001.jpg
    11270001.jpg
    62.6 KB · Views: 782

maxu

Membru Senior
Asta primavara a aparut un acvariu. Home, made, nu cine stie ce. L-am populat cu niste melci (de rau) si, ca sa nu se simta urat, am adus ceva plante dintr-un lac. Dupa cateva zile observ cu uimire noi locatari: doi pestisori, microscopici, as zice.
Intre timp au crescut devenind vizibili (si mai usor de capturat cand schimbam apa), ~3cm. Din pacate unul dintre ei s-a sinucis. L-am gasit intr-o dimineata in afara acvariului.
Ma gandesc sa il eliberez pe singurul ramas, probabil la primavara, cand s-o mai incalzi apa. Inca nu am identificat "brand-ul", dar banuiesc ca este un oblete.
Melcii insa nu ai nici o treaba, mananca intr-una si se inmultesc pe rupte. Mai nou am adus doua exemplare mai exotice (nu stiu cum sa le zic, dar nu sunt de rau/balta).

judy

Membru
Faceti cunostinta cu Saşa :smile:
Ce-i drept am un motiv intemeiat pentru acest prim post: speram ca poate se va indragosti cineva nebuneste de ea pentru a i-o face cadou:biggrin:
Cu alte cuvinte, daca v-ar interesa o pisicuta sau cunoasteti pe cineva, va rog sa ma contactati.

Attachments

• sasa.jpg
    sasa.jpg
    196.5 KB · Views: 715

Pache

Administrator
Sugar daddy
La mine pe balcon, într-o găleată roşie a apărut o broască ţestoasă. Cum să o cheme?

Pache

Administrator
Sugar daddy
Errr ... probabil că e bărbat luând în seamă sfaturile de aici. Adică, are coada destul de lungă.

maxu

Membru Senior
Brosky, Ţestoza, GodSpeed, Celerita, Sena (ca Schumi nu suna feminin). Daca nu mi se sterge postul, o sa fac un LE. Acum sunt in pana de idei.
LE: Tora, Medeea, Vasilica, Burta, RadeTot, Cita, T-Rex.

Last edited: