Animale de companie!

AdrianG

Membru
Cam tarziu dar here goes
Presenting BuBu, o pisica de curte foaarte alintata in varsta de 5 ani, tragand un pui de somn fara se se deranjeze ca era fotografiata. :goofy:

calitatea pozei lasa de dorit deoarece e facuta cu telefonul :/

Attachments

Wolfie

ulf de mare
The one and only... Becky. Corcitura (chihuahua + pechinez :biggrin:).

Last edited by a moderator:

Rabbit

Nebun
Boxer găsit, băiat, ~1 an. Nu-l vrea nimeni? :frown:

Last edited by a moderator:

Gabriela

Dominion
Ma laud şi eu cu prinţesele mele aici: una de semi-rasă albastră rusească şi o mică maidaneză pur-sânge culeasă de pe stradă. :tongue: Ar mai fi şi un acvariu cu peştişori, dar momentan n-am nici o poză sugestivă.

Attachments

ursamajor

צָפְנַת פַּעְנֵחַ
Sugar daddy
Miţi, birmană, aproape 11 ani. Încă se joacă, deşi e o bătrînică.

Attachments

danix71

Banned
puii mei mici

Aici aveti poze cu perusii mei (fiecare cate un anisor): cel alb este Papica (Papi), si Fetita, albastria. Amandoi locuiesc in provincie :biggrin: , cu noi.

Attachments

maxu

Membru Senior
Asta primavara a aparut un acvariu. Home, made, nu cine stie ce. L-am populat cu niste melci (de rau) si, ca sa nu se simta urat, am adus ceva plante dintr-un lac. Dupa cateva zile observ cu uimire noi locatari: doi pestisori, microscopici, as zice.
Intre timp au crescut devenind vizibili (si mai usor de capturat cand schimbam apa), ~3cm. Din pacate unul dintre ei s-a sinucis. L-am gasit intr-o dimineata in afara acvariului.
Ma gandesc sa il eliberez pe singurul ramas, probabil la primavara, cand s-o mai incalzi apa. Inca nu am identificat "brand-ul", dar banuiesc ca este un oblete.
Melcii insa nu ai nici o treaba, mananca intr-una si se inmultesc pe rupte. Mai nou am adus doua exemplare mai exotice (nu stiu cum sa le zic, dar nu sunt de rau/balta).

judy

Membru
Faceti cunostinta cu Saşa :smile:
Ce-i drept am un motiv intemeiat pentru acest prim post: speram ca poate se va indragosti cineva nebuneste de ea pentru a i-o face cadou:biggrin:
Cu alte cuvinte, daca v-ar interesa o pisicuta sau cunoasteti pe cineva, va rog sa ma contactati.

Attachments

Pache

Administrator
Sugar daddy
La mine pe balcon, într-o găleată roşie a apărut o broască ţestoasă. Cum să o cheme?

Pache

Administrator
Sugar daddy
Errr ... probabil că e bărbat luând în seamă sfaturile de aici. Adică, are coada destul de lungă.

hulubei

questionable intruder
Eu am un astfel de animal de pluş, în schimb, pe monitor. L-am numit Pistosul. :biggrin:

maxu

Membru Senior
Brosky, Ţestoza, GodSpeed, Celerita, Sena (ca Schumi nu suna feminin). Daca nu mi se sterge postul, o sa fac un LE. Acum sunt in pana de idei.
LE: Tora, Medeea, Vasilica, Burta, RadeTot, Cita, T-Rex.

Last edited:
Top Bottom