Animale de companie!

unic

Membru Senior
Sugar daddy
Toată lumea are pisici pe aici?
Animalul meu de companie (singurul de până acum) a fost un pui de dog german. Când l-am luat era cât un ghem, dar creştea într-o lună câţi alţii în şapte. Când a ajuns aşa de mare încât când îşi punea labele din faţă pe umerii mei puteam să-l pup în bot fără să mă aplec l-am dat unui prieten care stă la casă; e o crimă să ţii un asemenea animal într-un apartament de bloc.

Mistral

Alien
Daca nu mai posteaza nimeni mai pun eu o poza misto cu pisicu meu. Ce vreti, daca nu este thread special de postat poze ca pe price... :biggrin:

Pe balcon, la soare.

Attachments

Rabbit

Nebun
Sigur nu e o felină din aia fioroasă care în următoarele secunde te descompune în mână, picior, cap etc? :biggrin: Că exact asta îmi sugerează poziţia şi privirea. Nu şi dimensiunile.

hulubei

questionable intruder
Este cu adevărat scump, cam ca orice pisică atât timp cât nu-ţi marchează casa sau îţi face program după bunul plac.
Cam aşa o să ajungă pe la 8 ani şi 6 luni.

Attachments

Hatshepsut

Membru Senior
Deci... sunt sublimi toti. :smile: Sa va traiasca si sa fie sanatosi. Mi-am rugat husband-ul sa-mi trimita si mie pe mail o poza cu "pudelul" meu (cum ii spune cartoon) :biggrin: . Sper sa prind 24 de ore sa pot edita postul.

Top Bottom