Animale de companie!

Discussion in 'Hobby-uri, artă, cultură, știință' started by creizi, Jul 28, 2004.

1. Sibelius

Sibelius Membru Senior

Greta. :biggrin:

Attached Files:

2. bogdan.tody

bogdan.tody Guest

nu e pisica mea dar am gasit-o pe un alt forum, si zic eu ca e draguta :biggrin: :

Attached Files:

3. hulubei

hulubei questionable intruder

4. tH1nk3r

tH1nk3r gambling afficionado

in lipsa de altceva, o poza facuta cu webcamu':

Attached Files:

5. creizi

creizi embedded intelligence

Meet Mitzu, the ultimate... da.

Attached Files:

6. hulubei

E roşu de invidie?

7. Jaffar

Jaffar Wizard

Jesi.

Attached Files:

8. miahi

miahi Wizzard Sugar daddy

I-ai scos red-eye-ul sau chiar ai reuşit o poză cu blitz fără "ochi de pisică"?

9. Jaffar

Jaffar Wizard

Aşa a ieşit poza, nu am corectat nimic.

10. SorCerer

SorCerer Membru Senior

Flashul nu a batut direct in ochii pisicii, ci pe parchet de unde a reflectat :wink:

11. war4peace

war4peace Membru Senior

Ă hepi femili :biggrin:
    De la stânga la dreapta: Tiger, Adidas, Spot şi Piţi (care a rămas acum fără puii rătăcitori).

Attached Files:

12. SorCerer

SorCerer Membru Senior

Ufff... daca ar ramane mereu asa mici si scumpi ar fi superb. Mi-ar placea mult o pisica in casa dar cand ma gandesc la miros si la par ... zic pas.

13. PigBrother

PigBrother Membru Senior

Parul e o problema, dar daca iti plac pisicile, treci peste asta.
    Mirosul nu prea e o problema. Nisip bun, castrare la 8-10 luni si aia e. Am doi si niciodata nu a mirosit de la ei.

14. adilehanceanu

adilehanceanu Membru Senior

Acu' văzui :smile:... Deci animalu' lu' Mistral seamănă extrem de mult cu animalu' lu' frate-miu (care pînă acu' o lună era şi al meu) doar că a noastră e pisică nu pisic, are blana ceva mai lungă şi are vreo 5 ani...

15. hulubei

Al meu şi acum la 8 ani încă mai are o plăcere obscură să facă prin casă :cry:

16. trikki

trikki Membru Senior

Pisicul lui Jaffar e "cute de cute". :biggrin: Parca ar zice, saracutul de el: "Iar e asta fiorosu' cu lumina aia mare dupa mineeee! Heeeelp!" :hihi:

17. Hatshepsut

Hatshepsut Membru Senior

Nope... din cate am inteles, look-ul ala reprezinta ceva de genul "Hmmm... feel like wanna do something interesting... let`s se..."

18. trikki

trikki Membru Senior

Daca pisicul ala n-are fata de parca ar fi vazut un sobolan mai mare ca el, atunci nu stiu ce are... :tongue:

LE: Am si eu una cute - nu e a mea - surprinsa in timpul negocierilor cu paznicul parcarii care nu vroia sa o vada afis. :biggrin:

Attached Files:

19. SorCerer

SorCerer Membru Senior

Ii citea drepturile ? :smile:

20. trikki

trikki Membru Senior

Haha, nu era indreptatit sa faca asa ceva. O lua cu binisorul si ii zicea sa se scoale de acolo ca e periculos. :hihi:

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice