1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Animale de companie!

Discussion in 'Hobby-uri, artă, cultură, știință' started by creizi, Jul 28, 2004.

1. Sibelius

Sibelius Membru Senior

Greta. :biggrin:

Attached Files:

2. bogdan.tody

bogdan.tody Guest

nu e pisica mea dar am gasit-o pe un alt forum, si zic eu ca e draguta :biggrin: :

Attached Files:

3. hulubei

hulubei questionable intruder

4. tH1nk3r

tH1nk3r gambling afficionado

in lipsa de altceva, o poza facuta cu webcamu':

Attached Files:

5. creizi

creizi embedded intelligence

Meet Mitzu, the ultimate... da.

Attached Files:

6. hulubei

E roşu de invidie?

7. Jaffar

Jaffar Wizard

Jesi.

Attached Files:

8. miahi

miahi Wizzard

I-ai scos red-eye-ul sau chiar ai reuşit o poză cu blitz fără "ochi de pisică"?

9. Jaffar

Jaffar Wizard

Aşa a ieşit poza, nu am corectat nimic.

10. SorCerer

SorCerer Membru Senior

Flashul nu a batut direct in ochii pisicii, ci pe parchet de unde a reflectat :wink:

11. war4peace

war4peace Membru Senior

Ă hepi femili :biggrin:
    De la stânga la dreapta: Tiger, Adidas, Spot şi Piţi (care a rămas acum fără puii rătăcitori).

Attached Files:

12. SorCerer

SorCerer Membru Senior

Ufff... daca ar ramane mereu asa mici si scumpi ar fi superb. Mi-ar placea mult o pisica in casa dar cand ma gandesc la miros si la par ... zic pas.

13. PigBrother

PigBrother Membru Senior

Parul e o problema, dar daca iti plac pisicile, treci peste asta.
    Mirosul nu prea e o problema. Nisip bun, castrare la 8-10 luni si aia e. Am doi si niciodata nu a mirosit de la ei.

14. adilehanceanu

adilehanceanu Membru Senior

Acu' văzui :smile:... Deci animalu' lu' Mistral seamănă extrem de mult cu animalu' lu' frate-miu (care pînă acu' o lună era şi al meu) doar că a noastră e pisică nu pisic, are blana ceva mai lungă şi are vreo 5 ani...

15. hulubei

Al meu şi acum la 8 ani încă mai are o plăcere obscură să facă prin casă :cry:

16. trikki

trikki Membru Senior

Pisicul lui Jaffar e "cute de cute". :biggrin: Parca ar zice, saracutul de el: "Iar e asta fiorosu' cu lumina aia mare dupa mineeee! Heeeelp!" :hihi:

17. Hatshepsut

Hatshepsut Membru Senior

Nope... din cate am inteles, look-ul ala reprezinta ceva de genul "Hmmm... feel like wanna do something interesting... let`s se..."

18. trikki

trikki Membru Senior

Daca pisicul ala n-are fata de parca ar fi vazut un sobolan mai mare ca el, atunci nu stiu ce are... :tongue:

LE: Am si eu una cute - nu e a mea - surprinsa in timpul negocierilor cu paznicul parcarii care nu vroia sa o vada afis. :biggrin:

Attached Files:

19. SorCerer

SorCerer Membru Senior

Ii citea drepturile ? :smile:

20. trikki

trikki Membru Senior

Haha, nu era indreptatit sa faca asa ceva. O lua cu binisorul si ii zicea sa se scoale de acolo ca e periculos. :hihi: