Animale de companie!

Greta. :biggrin:
 

Attachments

  • greta_mic.jpg
    greta_mic.jpg
    175.9 KB · Views: 737
nu e pisica mea dar am gasit-o pe un alt forum, si zic eu ca e draguta :biggrin: :
 

Attachments

  • elen.jpg
    elen.jpg
    24 KB · Views: 740
I-ai scos red-eye-ul sau chiar ai reuşit o poză cu blitz fără "ochi de pisică"?
 
Ă hepi femili :biggrin:
De la stânga la dreapta: Tiger, Adidas, Spot şi Piţi (care a rămas acum fără puii rătăcitori).
 

Attachments

  • war4cats.jpg
    war4cats.jpg
    64.4 KB · Views: 671
Ufff... daca ar ramane mereu asa mici si scumpi ar fi superb. Mi-ar placea mult o pisica in casa dar cand ma gandesc la miros si la par ... zic pas.
 
Parul e o problema, dar daca iti plac pisicile, treci peste asta.
Mirosul nu prea e o problema. Nisip bun, castrare la 8-10 luni si aia e. Am doi si niciodata nu a mirosit de la ei.
 
Acu' văzui :smile:... Deci animalu' lu' Mistral seamănă extrem de mult cu animalu' lu' frate-miu (care pînă acu' o lună era şi al meu) doar că a noastră e pisică nu pisic, are blana ceva mai lungă şi are vreo 5 ani...
 
Pisicul lui Jaffar e "cute de cute". :biggrin: Parca ar zice, saracutul de el: "Iar e asta fiorosu' cu lumina aia mare dupa mineeee! Heeeelp!" :hihi:
 
Nope... din cate am inteles, look-ul ala reprezinta ceva de genul "Hmmm... feel like wanna do something interesting... let`s se..."
 
Daca pisicul ala n-are fata de parca ar fi vazut un sobolan mai mare ca el, atunci nu stiu ce are... :tongue:

LE: Am si eu una cute - nu e a mea - surprinsa in timpul negocierilor cu paznicul parcarii care nu vroia sa o vada afis. :biggrin:
 

Attachments

  • rasfat.jpg
    rasfat.jpg
    146.2 KB · Views: 626
Haha, nu era indreptatit sa faca asa ceva. O lua cu binisorul si ii zicea sa se scoale de acolo ca e periculos. :hihi:
 
Back
Top