Întrebări pe care ni le punem de mult

Asa e, dar comparatia e incorecta. Motoarele cu ardere interna au un secol de dezvoltare, si un secol in care s-au intamplat multe. Pe cand bateriile in sine sunt foarte departe de asta, practic inainte de 2000 nici nu prea existau acumulatori decenti.
 
Da, dar de prea multa vreme se tot câcâie omenirea sa gaseasca o solutie de a stoca energia electrica, fara sa fie ceva mare cat o lada frigorifica si grea cat un pian. Eu mi-am cam pierdut speranta. :biggrin:
 
E de la youtube, o mizerie de aplicație care devine din ce în ce mai mizerabilă. Vrei să asculți ceva la căști? Nț, dacă oprești ecranul sau schimbi în altă aplicație, se oprește și muzica. De ce? Pentru ca muzica să meargă doar dacă stai cu ochii pironiți în ecran, condiție obligatorie pentru ca să-ți poată băga pe gât reclame. Dă-l în spanac de youtube și găsește alte metode de a asculta muzică.
Sau folosește NewPipe. :smile:
 
Aveam nevoie de un cunoscător al orașului sa-mi recomande niște firme care fac cablari cu fibra optica. Din cele găsite pe net nici una nu a răspuns la mail de o săptămână.
 
Logimaetics Electric se ocupau cu asa ceva si erau foarte ok

Str. Ciprian Porumbescu nr. 86 , 300489, Timişoara
Telefon / Fax: 0256-224.747, 0256-242.024
 
Am eu o GeForce 650Ti, din aia silent, boboc, neoverclockată, cât dai? :biggrin:

Pardon: Gigabyte GeForce GTX 660 Ti OC WindForce 2X 2GB DDR5 192-bit
 
Back
Top