Bicicleta - unde/care/cum/de ce?

Evident am comparat mere cu mere: acelasi model de furca, service complet la ambele, seturile de piese de service furnizate de mine (au venit cu furcile), preturile respective sunt doar manopera. Si normal ca nu sunt furci cu arc, ca la alea nu se face service, se arunca si se cumpara ceva mai bun :dracu:

Bun, multumesc, am gasit vreo 3 cu mine, insa din pacate niciuna chiar cu mine in focus. :goofy:
Zi-mi unde ești, că mai sunt 4500 de poze pe care nu le-am pus :smile:)

Din păcate la grupuri nu prea aveam ce face, am încercat să fac refocus da' e complicat.

Dacă mai știi participanți, please share. Le-am dat și la organizatori un mail cu link-ul, dar n-au dat vreun semn. Facebook n-am, să-i contactez pe-acolo.

Last edited:
Zi-mi unde ești, că mai sunt 4500 de poze pe care nu le-am pus :smile:)

Din păcate la grupuri nu prea aveam ce face, am încercat să fac refocus da' e complicat.

Dacă mai știi participanți, please share. Le-am dat și la organizatori un mail cu link-ul, dar n-au dat vreun semn. Facebook n-am, să-i contactez pe-acolo.
Asta mare cu sigla Veranda Mall sorcova pe el :goofy:
Dau si altora sa se caute. Multumim mult!

Unii au reușit să le facă altfel, că PE e mai de distracție, dacă nu ești între primii, care erau puși pe treabă.
Unii s-au și oprit la poză :smile: https://photos.google.com/share/AF1...?key=SzJCNGFUXzRHMzZZbUR1VGpTLTdETlp2Tk92X1BR

Acu singura chestie mai interesantă a fost povestea asta în 3 părți:

3R9A7283.jpg

3R9A7285.jpg

3R9A7289.jpg

• Love
Reactions: Neo
Iar eu nu prea inteleg combinatia asta cu copiii la competitii. Mai ales cand le da lor startul primii. Inteleg ca se plictisesc si ca dimineata e uneori mai buna ca si vreme, dar se intampla des sa mai ramana atarnati pe traseu singuri sau cu parintii, incurca si risca sa se accidenteze cu aia pusi pe treaba de la inceput la fel cum risca sa se accidenteze si mai rau cu cei care participa si ei la un eveniment de genul ca li s-a parut misto sa se dea cu bicla prin Herastrau si pentru ca urca nu stiu ce pod sau deal gafaind au senzatia ca acum nimic nu ii mai poate opri.

Back