Animale de companie!

Ba da :biggrin2:
 

Attachments

  • dsc00373.jpg
    dsc00373.jpg
    37.8 KB · Views: 745
Chiar asa, o poza normala n-ai? Sau cum e omul asa-i si poza :hihi:. Iata-l pe domnul Coco :smile:.
 

Attachments

  • mrcoco.jpg
    mrcoco.jpg
    46.4 KB · Views: 749
WizzBall, impruta-mi si mie papagalul pentru o scurta perioada. :smile:
 

Attachments

  • 100.jpg
    100.jpg
    50.9 KB · Views: 733
Ea e Mita. Poza e de calitate slaba, o sa revin cu una facuta cu o camera foto.
 

Attachments

  • image000.jpg
    image000.jpg
    39.8 KB · Views: 700
Toată lumea are pisici pe aici?
Animalul meu de companie (singurul de până acum) a fost un pui de dog german. Când l-am luat era cât un ghem, dar creştea într-o lună câţi alţii în şapte. Când a ajuns aşa de mare încât când îşi punea labele din faţă pe umerii mei puteam să-l pup în bot fără să mă aplec l-am dat unui prieten care stă la casă; e o crimă să ţii un asemenea animal într-un apartament de bloc.
 
Daca nu mai posteaza nimeni mai pun eu o poza misto cu pisicu meu. Ce vreti, daca nu este thread special de postat poze ca pe price... :biggrin:

Pe balcon, la soare.
 

Attachments

  • img_0725.jpg
    img_0725.jpg
    136.1 KB · Views: 655
Sigur nu e o felină din aia fioroasă care în următoarele secunde te descompune în mână, picior, cap etc? :biggrin: Că exact asta îmi sugerează poziţia şi privirea. Nu şi dimensiunile.
 
E o dulceaţă de pisic. Nu-l vezi cum îşi ţine coada peste lăbuţe?
 
Este cu adevărat scump, cam ca orice pisică atât timp cât nu-ţi marchează casa sau îţi face program după bunul plac.
Cam aşa o să ajungă pe la 8 ani şi 6 luni.
 

Attachments

  • dsc00584.jpg
    dsc00584.jpg
    78.5 KB · Views: 602
Pisicilor, feriţi-vă! :smile:
Ăsta-i al meu:
 

Attachments

  • vega3.jpg
    vega3.jpg
    105.2 KB · Views: 590
Last edited by a moderator:
Deci... sunt sublimi toti. :smile: Sa va traiasca si sa fie sanatosi. Mi-am rugat husband-ul sa-mi trimita si mie pe mail o poza cu "pudelul" meu (cum ii spune cartoon) :biggrin: . Sper sa prind 24 de ore sa pot edita postul.
 
Dogz

Pui de la cateaua mea, s-au dat deja cu totii, de saptamana viitoare or sa inceapa sa plece la casele lor... :biggrin:
 

Attachments

  • catei09.jpg
    catei09.jpg
    82.8 KB · Views: 516
Back
Top