1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

World of Warcraft

Discussion in 'Jocuri' started by Tora, Oct 6, 2004.

1. war4peace

war4peace Membru Senior

...Ei şi restul lumii.
    În liceu, ori eşti tocilar, ori eşti unul care îi bate şi le ia sandwich-ul.
    Eu am oscilat la limita retrogradării, eram ba una, ba alta.

2. AdrianB1

AdrianB1 Membru Senior

Bai, mie de ce nu mi-a zis nimeni cand eram in liceu ca tociclarii au sandwich-uri?

3. war4peace

war4peace Membru Senior

Păi... n-aveau :smile: Ei numai aduceau de acasă.

4. SCViper

SCViper Membru Senior

Mai are cineva probleme cu upgrade-ul digital la Cataclysm? Mie imi da o eroare cand incerc sa il cumpar, desi folosesc acelasi card pe care il folosesc de ani de zile la subscription. Le-am dat mail si mi-au trimis standard crappy reply, cu sa intreb banca...

5. Neo

Neo Motan agresif

Păi dud. Plătești acum și mori pe drum. On a brighter side, întreabă banca, shit happens. Nu încerca de mai multe ori că apoi îți blochează accesul pentru nu știu câte zile și n-ai făcut nimic :smile:

6. SCViper

SCViper Membru Senior

Stiu, mi-au scris ca daca incerc de mai multe ori si nu merge imi blocheaza accesul o zi. Am incercat si eu odata la doua zile in ultima vreme, deci sunt ok. Astept sa-mi scrie astia sa vad ce mai zic.

7. SCViper

SCViper Membru Senior

8. SCViper

SCViper Membru Senior

9. SCViper

SCViper Membru Senior

10. Neo

Neo Motan agresif

Yes, stfu că mie nu mi-au intrat încă banii să-l cumpăr :biggrin:

11. war4peace

war4peace Membru Senior

Must... Buy... WoW Expansion... :tongue:
    Nu, nu sunt eu ăsta, doar vă imitam pe voi :biggrin:

12. Gabriela

Gabriela Dominion

N-ai tu idee, la ăștia diehard e preordered sau cumpărată digital de cel puțin o lună. :biggrin:

Eu încep să mă uit că lumea se joacă deja de la miezul nopții iar eu îl primesc abia mâine dimineață. Drama! :biggrin:

13. Neo

Neo Motan agresif

Gata, l-am loat și eu :biggrin:

14. war4peace

war4peace Membru Senior

Iară o să fie queues de 24 de ore pe realms? :tongue:

15. Neo

Neo Motan agresif

Well Blizz nu e CCP. In a good way.

:biggrin:

16. bogdan192

bogdan192 Membru Senior

Ba, serverele au mers azi toata ziua. Bine, nimeni nu cumpara/vindea/facea nimic. Doar vorbeau de Cata.

17. Neo

Neo Motan agresif

FMM am queued la Cataclysm update status. GG.

Fuck you too CCP.

:biggrin:

18. bogdan192

bogdan192 Membru Senior

Ba, cum kilu meu sa iti moara sursa la ora 11:30 noaptea in ziua cand se lanseaza Cata? NERD RAGE FTL.

19. Sergent Rico

Sergent Rico Membru

Aşteptam cu nerabdare impresii/review/pareri prin care să ne convingeţi să ni-l cumpărăm şi noi :biggrin:

20. Gabriela

Gabriela Dominion

Amintiți-mi să nu mai [pre]comand nimic de la gameshop.ro ktnx. Niște neserioși, cu tot cu precomenzi și confirmări peste confirmări tot reușesc să o dea în bară.

Anyway, pe Neptulon am înțeles că a făcut Athene first 85 (în 6 ore din ce am înțeles), cu aceeași metodă de mobtagging cu care și-a luat ban la 80. Partea amuzantă e că nu ia credite pentru asta din cauză că e transferat recent. :biggrin: