World of Warcraft

Voi cum mai stati cu goldu? La mine 80% din profit e din JC, 20% din Iceblade Arrows.
Eu tot cheltui in prostie, ca as avea mai mult. Urmatorul pe lista e un Mechano-Hog :biggrin:

PS: Atasez un screenshot din MoneyFu, lossul ala imens de azi e pt ca am golit AH-ul de gems :smile:. zee gold.jpg
 
100% din Inscription, pietrele de la JC le ţin pt. alt-uri, deşi nu mai joc ca altă dată, acum stau semi-AFK în TB toată ziua, scanez AH-u' din când în când, şi sar pe warrior când e vorba de raid. IRL duties FTW!

PS: 280% flying pe toate. Vroiam şi să le umplu de ICC crafted gear, da' CBA.
Later edit: am Hog, am mamut, am ICC crafted gear pe vreo 4-5 char-uri, cele mai bune gem-uri şi enchant-uri pe toate, indiferent de spec, etc etc şi bla bla bla. Încep să mă plictisesc, WTB Cataclysm (sau măcar Beta key)!
 

Attachments

  • Golzi.jpg
    Golzi.jpg
    18.4 KB · Views: 42
Rulează atât timp cât nu este un gigel care campează AH-u' 24/7 (menţionat pe pagina anterioară a topicului) sau cât timp ai un herb-supplier care vinde la preţ bun, mult sub AH (ceea ce eu nu mai am). Ah well.
 
Sunt plictisit rau. M-am apucat de farmat PvP gear pe toate alturile ffs. N-are nimeni un beta key in plus? :tongue:
 
Nu înțeleg ce v-o plăcea să jucați beta, mi se pare o masturbare intelectuală gratuită :biggrin:
 
...and he never will.
Da' o zici de parcă ar fi un lucru rău, nu ştiu, simt o undă negativă venind din partea ta :smile:
 
WoW designers grin ftw. :biggrin:

Pe de altă parte, aş da bani buni să văd o bătaie RL între comunităţile WoW şi EVE... Gizăs Craist, pimple-face 16 yo nerds vs. 40 yo married alcoholics.
 
Băi, tu ce ai frate cu mine, am umplut peretele de mix iaurt + seminţe... Noroc că am avut reflexul să-ntorc capul, că altfel te puneam să plăteşti bunătate de monitor... şi de mâţ!
Data viitoare anunţă că-i fun de numa' :smile:
Doamne, mi-am imaginat scena pe un stadion, ceva...
 
Back
Top