World of Warcraft

SCViper

Membru Senior
Sugar daddy
Voi cum mai stati cu goldu? La mine 80% din profit e din JC, 20% din Iceblade Arrows.
Eu tot cheltui in prostie, ca as avea mai mult. Urmatorul pe lista e un Mechano-Hog :biggrin:

PS: Atasez un screenshot din MoneyFu, lossul ala imens de azi e pt ca am golit AH-ul de gems :smile:.zee gold.jpg

korby

The Cleavemaster
Sugar daddy
100% din Inscription, pietrele de la JC le ţin pt. alt-uri, deşi nu mai joc ca altă dată, acum stau semi-AFK în TB toată ziua, scanez AH-u' din când în când, şi sar pe warrior când e vorba de raid. IRL duties FTW!

PS: 280% flying pe toate. Vroiam şi să le umplu de ICC crafted gear, da' CBA.
Later edit: am Hog, am mamut, am ICC crafted gear pe vreo 4-5 char-uri, cele mai bune gem-uri şi enchant-uri pe toate, indiferent de spec, etc etc şi bla bla bla. Încep să mă plictisesc, WTB Cataclysm (sau măcar Beta key)!

Attachments

korby

The Cleavemaster
Sugar daddy
Rulează atât timp cât nu este un gigel care campează AH-u' 24/7 (menţionat pe pagina anterioară a topicului) sau cât timp ai un herb-supplier care vinde la preţ bun, mult sub AH (ceea ce eu nu mai am). Ah well.

SCViper

Membru Senior
Sugar daddy
Sunt plictisit rau. M-am apucat de farmat PvP gear pe toate alturile ffs. N-are nimeni un beta key in plus? :tongue:

Velkan

Moderator
WoW designers grin ftw. :biggrin:

Pe de altă parte, aş da bani buni să văd o bătaie RL între comunităţile WoW şi EVE... Gizăs Craist, pimple-face 16 yo nerds vs. 40 yo married alcoholics.

war4peace

Membru Senior
Băi, tu ce ai frate cu mine, am umplut peretele de mix iaurt + seminţe... Noroc că am avut reflexul să-ntorc capul, că altfel te puneam să plăteşti bunătate de monitor... şi de mâţ!
Data viitoare anunţă că-i fun de numa' :smile:
Doamne, mi-am imaginat scena pe un stadion, ceva...

Top Bottom