Windows Phone - încotro?

Quark

zis şi Brucan
Sugar daddy
O sa-i iau soaței un ceva cu Android (sa nu ne trezim ca nu mai avem mobile cand suntem cu capra pe coclauri) si o sa pastrez eu ambele Lumia. :kul:

Cosmin_C

melomaniac
La Win10 Phone inca merge tot si anul asta am primit updates cam la tot, inclusiv WhatsApp. Insa am impresia ca Q are un telefon mai vechi, cu 512 mb ram, doar cele cu 1 gb sau mai mult primeau update-ul la 10, parca... in plus, daca faci asta pierzi HERE, care au in continuare printre cele mai bune harti offline, daca nu chiar cele mai bune. Eu am reusit sa-l inlocuiesc cu Waze pentru 99% din situatii, dar tot mai ramane 1% prin coclauri, in munti, cand numai HERE stia de niste drumuri (foarte) secundare...

Quark

zis şi Brucan
Sugar daddy
Verifica daca aplicatiile care lucrau cu Onedrive mai pot transfera date. In afara de aplicatia Onedrive a lu' Microsoft.
Acum am inteles si de ce am pierdut datele din Onenote si de ce Metro file manager nu mai putea accesa Onedrive.
Ca sa lamurim: eu nu folosesc Onedrive, nu tin date acolo, dar sunt aplicatii care se bazeaza pe Onedrive ca sa faca import / export de date.

puterfixer

Administrator
Sugar daddy

:fluier:

Cosmin_C

melomaniac
Nu stiam ca a aparut free si pe Android, chiar e o veste buna si un argument pro-Android. Nu e suficient inca, dar se adauga acolo pe lista. :smile:

Quark

zis şi Brucan
Sugar daddy
Nu v-ati plictisit sa tot asteptati portarea de pe Windows Phone? :biggrin:

Top Bottom