Is this fun or what? :D

Cum se ajunge la partia de schi Piatra Neamt :biggrin:
Sa mori tu ...
 

Attachments

  • cum se ajunge la &.jpg
    cum se ajunge la &.jpg
    265.8 KB · Views: 60
... Modelele din seria HD 5000, au încorporat un UVD (Unified Video decoder) reducând considerabil încărcarea procesorului şi asigurând decodare lină pentru conţinutul Blu-ray şi HD DVD, pentru codecurile VC-1 şi H.264, şi pentru fişierele Mpeg. ...

Pentru restul perlelor, articolul integral il gasiti aici.
 
Primesc azi un mail de la centru

Buna ziua

Avand in vedere necesitatea unei foarte bune comunicari intre Casa Nationala de Asigurari de Sanatate si Casele de Asigurari de Sanatate, va rugam ca pana la data de 17.05.2010, sa dispuneti realizarea adreselor de posta electronica, dupa cum urmeaza si realizarea semnaturii electronice pentru fiecare adresa:

:eek:

Io panicat ca pina luni tre' sa fac rost de 10 semnaturi electronice si stiind ca acu' fo' 5 ani s-au platit fo' 110 meleoane pentru 7 semnaturi d'astea o intreb repede pe tanti:

Buna ziua,

Noile adrese de mail sa zic ca le mai scot de undeva dar semnatura electronica de unde?

Multumesc.

:insane:

Vine si raspunsul candid:

Lamuriri pentru semnatura electronica – este vorba de semnatura din Microsoft Office Outlook, care se personalizeaza.
Exemplu – se deschide un mesaj de e-mail nou, la INSERT este semnatura care se personalizeaza si se activeaza.


Sincer nu stiu daca e de ris sau plins dar eu rid ca proasta de vreo 10 minute. :rotf:
 
Deci, daca te intereseaza, pot sa fac rost de semnaturi din alea pe sub mana, fara factura. Ne intelegem la pret. :wink:

PS: Fac antrenament pentru perioada de evaziune care va urma dupa maretele masuri adoptate de onor' Guvern.
 
Last edited:
Eu as cere o hartie oficiala cu explicatia respectiva, cu antet, stampila si trecuta prin registratura. :smile:
 
Stai liniştit, am văzut atâtea tâmpenii trecute prin diverse registraturi...

PS: vrea cineva baza de date cu parcelele viticole din România? Acelaşi antrenament ca la Thor :biggrin:
 
Am şi eu o restanţă la baze de date, o dau plus diferenţă pentru altceva. :nuts:
 
Primesc azi un mail de la centru

Buna ziua

Avand in vedere necesitatea unei foarte bune comunicari intre Casa Nationala de Asigurari de Sanatate si Casele de Asigurari de Sanatate, va rugam ca pana la data de 17.05.2010, sa dispuneti realizarea adreselor de posta electronica, dupa cum urmeaza si realizarea semnaturii electronice pentru fiecare adresa:

:eek:

Io panicat ca pina luni tre' sa fac rost de 10 semnaturi electronice si stiind ca acu' fo' 5 ani s-au platit fo' 110 meleoane pentru 7 semnaturi d'astea o intreb repede pe tanti:

Buna ziua,

Noile adrese de mail sa zic ca le mai scot de undeva dar semnatura electronica de unde?

Multumesc.

:insane:

Vine si raspunsul candid:

Lamuriri pentru semnatura electronica – este vorba de semnatura din Microsoft Office Outlook, care se personalizeaza.
Exemplu – se deschide un mesaj de e-mail nou, la INSERT este semnatura care se personalizeaza si se activeaza.


Sincer nu stiu daca e de ris sau plins dar eu rid ca proasta de vreo 10 minute. :rotf:

Just LOL.

Oricum semnătura electronică așa cum o știți nu este acceptată la noi, știu clar cazuri în care s-ar fi rezolvat totul cu una bucată semnătură electronică, dar nu, scoatem la imprimantă un teanc de foi și punem bietu` șăf să semneze la foc automat.

GG geeks care au reușit faza cu NYT :rotf:
 
Sorry, cred ca n-am dormit eu bine azi-noapte, dar nu e funny deloc. :frown: I guess I don't like big booty bitches. :biggrin:
 
Back
Top