Is this fun or what? :D

Eu l-am gasit, da' pentru siguranta am facut un pdf cu comentariile.
Recunosc ca m-am distrat copios aseara citindu-le. :biggrin:
 

Attachments

  • sony_comments.pdf
    237.3 KB · Views: 13

Attachments

  • acdc.png
    acdc.png
    100.1 KB · Views: 27
Exista un rezervor inepuizabil de prostie pe internet, dar in cea mai mare parte a cazurilor acesta poate fi ignorat.

Dupa cum spunea cineva, Internetul a democratizat raspandirea prostiei.
 
Mai mergea îngropat vreo jumătate de palmă. Și turnat beton împrejur, să fim siguri că nu iese.
 
Un screenshot salvat la cateva secunde dupa ce a expirat oferta de upgrade la Windows 10 (da, asteptam cu nerabdare sa scap definitiv de nagware si erma curios dace se mai poate downloada asistentul de upgrade dupa expirarea ofertei.
 

Attachments

  • Bug.png
    Bug.png
    1.3 MB · Views: 43
Eu as trece dar nu stiu de ce merge ca naiba internetul de la RDS pe Lubuntu 16.04.

De conectat se conecteaza cu userul si parola aferente contului RDS (pot sa iau updateurile pt sistemul de operare) dar merge ca melcul cand intru cu un browser.

Ca fapt divers merge perfect internetul de la Telekom pt care doar bag cablul de retea si asta e tot.
 
Pai daca astia de la Canonical sunt incompetenti, pune FreeBSD. Sau OSX. Sau scrie un sistem de operare propriu, cred ca Marius '95 ar fi interesat si el.
 
Am primit cadou 16 GB RAM. Trebuie update la windows. Daca nu iese schema cu XP/2003 x64, (si nu prea pare sa iasa,) incerc BSD.
 
Vinde-le si ramai la XP. Asta in cazul in care nu rulezi zece masini virtuale si chiar ai nevoie de ramii aia. :smile:
 
Back
Top