Is this fun or what? :D

Stiu, ca de vreun an cumpar tot ce pot in rate, de la electrocasnice la lapte praf si de la becuri la bautura. :tongue:
 
Din manualul de utilizare masina de tocat carne. Pag. 1, Alin 2: "Acest produs nu a fost conceput pentru a fi folosit cu un termostat extern sau sistem cu telecomanda". Nice. Peste o pagina iar: ATENTIE: Si aceeasi fraza. Imi scapa mie ceva? :biggrin:
 
Nu bre, e cu poze, desene, cum sa montezi storcatorul de rosii... Cred ca multa lume a intrebat de ce n-are NFC... :tongue:
 
NFC-u' ca NFC-u', da' să n-aibă ea extensie să-i pui un FiiO, s-auzi dansul cârnaților de Pleșcoi? :hihi:
Măcar utilaj d-ăla de stors sucul la rece din legume are? Ăla e chiar bun.
 
Nu-i da frate idei, ca il baga la osciloscop si ii monitorizeaza constant frecventa sunetului, sa vada daca se defecteaza. :goofy:
 
Chiar ca ar trebui sa masor daca zgomotul pe care il face e conform prospectului. :smile: Ca zbiara destul de tare. :frown:
 
unnamed.jpg


:haha:
 
Există o problemă rară la pisici, se nasc cu dificultăți de a-și menține echilibrul și atunci merg - era să zic în patru labe :biggrin: - din trântă-n trântă.
 
Sa inteleg ca Printul Charles are nevoie de pasaport si de viza ca sa-si viziteze proprietatile de la Viscri? :dracu:
 
Back
Top