Trotineta electrica

Quark

zis şi Brucan
Sugar daddy
Bah, in 1043-ul meu. Trebuia topic separat? :biggrin: Sau tu esti protagonistul? :smile:

LNT

Meşter Strică-Tot
Sugar daddy
Nu-s eu, recent nici cu bicicleta nu m-am mai dat. Dar tot am vazut pe la colegi ca au inceput sa vina cu jucarii d'astea, ca deh hipsterealea e la moda. Insa n-am vazut pana la cea din film una care sa mearga cu viteza dar sa aiba si o autonomie rezonabila.

puterfixer

Administrator
Sugar daddy
Păi mno, cantitatea de energie stocabilă într-un acumulator portabil e și aia limitată. Problema e că o drăcie de-asta te invită să-ți rupi gâtul.

korby

The Cleavemaster
Sugar daddy
M-a invitat pe mine una de-asta, a fost un client pe la firmă și i-am furat-o vreo două minute. A fost super chiar și cu una de-aia puturoasă, da' pe una de-aia ca în filmuleț nu m-aș da fără cască și HANS device. :hihi:

ipman

Membru Senior
Conform legislatiei noastre daca te prind cu peste 45km/h, si inca si asta e comentabil, ai dosar penal.
Apoi acest vehicul are o problema grava de tot: rotile mici care sunt total neadaptate vitezei. Riscurile de a te dezechilibra o groapa sunt foarte mari. Apoi nici franele nu prea sunt eficiente la viteza aia.
Si cireasa de pe tort, daca ai pus pielea pe asfalt la viteza aia te asteapta ani buni de transplanturi.

Top Bottom