Trotineta electrica

Discussion in 'Hobby-uri, artă, cultură, știință' started by LNT, Jun 13, 2018.

1. LNT

LNT Meşter Strică-Tot Sugar daddy

Mai mult de fun decat altceva.

2. Quark

Quark zis şi Brucan Sugar daddy

Bah, in 1043-ul meu. Trebuia topic separat? :biggrin: Sau tu esti protagonistul? :smile:

3. LNT

LNT Meşter Strică-Tot Sugar daddy

Nu-s eu, recent nici cu bicicleta nu m-am mai dat. Dar tot am vazut pe la colegi ca au inceput sa vina cu jucarii d'astea, ca deh hipsterealea e la moda. Insa n-am vazut pana la cea din film una care sa mearga cu viteza dar sa aiba si o autonomie rezonabila.

4. puterfixer

puterfixer Administrator Sugar daddy

Păi mno, cantitatea de energie stocabilă într-un acumulator portabil e și aia limitată. Problema e că o drăcie de-asta te invită să-ți rupi gâtul.

ipman likes this.
  5. korby

korby The Cleavemaster Sugar daddy

M-a invitat pe mine una de-asta, a fost un client pe la firmă și i-am furat-o vreo două minute. A fost super chiar și cu una de-aia puturoasă, da' pe una de-aia ca în filmuleț nu m-aș da fără cască și HANS device. :hihi:

6. ipman

ipman Membru Senior

Conform legislatiei noastre daca te prind cu peste 45km/h, si inca si asta e comentabil, ai dosar penal.
    Apoi acest vehicul are o problema grava de tot: rotile mici care sunt total neadaptate vitezei. Riscurile de a te dezechilibra o groapa sunt foarte mari. Apoi nici franele nu prea sunt eficiente la viteza aia.
    Si cireasa de pe tort, daca ai pus pielea pe asfalt la viteza aia te asteapta ani buni de transplanturi.

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice