Site-uri mijto

Mistral

Alien
Sugar daddy
Mi-am deschis meniu' de bookmarks din browser si in timp ce-l priveam ginditor, am uitat ce vroiam sa fac. Asa ca mi-a venit o idee: spuneti si voi citeva, 2-3, site-uri preferate mult de tot, pe care le vizitati mai des decit va sarutati iubita, si fara de care n-ati fi voi insiva.

[later edit] Puneti si o descriere a site-ului sa stie lumea ce si cum si daca merita sa dea click pe link-ul ala :smile:

PS. Fara google.com, windowsupdates.com, si altele, clar indispensabile.
PPS. Sa nu-mi corecteze cineva exprimarea ca ma supar. :tongue:

Last edited:

Mistral

Alien
Sugar daddy
E ok. Nu trebuie toata lista de favorites, numai crema :smile:

Am uitat sa spun eu.

bbspot.com - news :biggrin:
news.bbc.co.uk - news
wikipedia.org - no comments
actiontrip.com - gaming news and reviews with a twist. :smile:

In ordine aleatoare. :smile:

Last edited:

krymynal

waiting for the worms
bhmotorsports.com - stiri legate de jocurile cu masini;
carsinbarns.com (what? :biggrin:).

puterfixer

Administrator
Sugar daddy

creizi

embedded intelligence
www.visionafar.com
Cu ceva timp in urma am mai vazut cateva imagini ale acestui artist si am ramas foarte surprins de imaginatia sa. Dupa ce am vazut site-ul, pot spune ca sunt extrem de surprins :smile:. Daca te uiti la imagini si asculti Dreams Of Dying Stars, efectul e garantat.

HabarNam

Membru
În primul rând vă zic şi eu bine v-am găsit...
În al doilea rând:
worth1000.com un site ce conţine o mulţime de concursuri de imagini şi imaginaţie.
Site-ul lui Mişu foarte interesant şi "eye-candy" în ceea ce priveşte DHTML-ul, conţine de asemenea şi câteva articole tare interesante.
(Folosiţi browsere cu engine Gecko dacă îl veţi vizita !!)

Last edited:

WizzBall

Membru Senior
Adaugati si voi o frunza in copacul cu mesaje/doleante :smile:. Daca staruiti poate vi se indeplineste rugamintea, you never know :wink:.

http://eco.adnec.com/eco/ecotonoha2.html

Edit - pt. fiecare 100 de mesaje Nec va planta un copac. Nu stiu daca e recomandabil sa intrati de pe dial-up. Puteti sa trimiteti si un card cu frunza voastra.

Last edited:

creizi

embedded intelligence
http://www.birdink.us/index.html - site-ul artistei Celena Salyers. Imagini diferite fata de ce intalnesti in ziua de astazi pe Net. Atmosfera aduce un pic a vechi, demodat, ciudat si linistitor. Merita vizitat.

Top Bottom