1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Site-uri mijto

Discussion in 'Discuții cotidiene' started by Mistral, Aug 2, 2004.

1. popetes

popetes Unbreakable

doizece.ro

Un site cu jocuri de cărţi online, excelent atunci când am puţin timp de pierdut. :smile:

2. HabarNam

HabarNam Membru

Mint Rubbing Organization un site care nu are nevoie de nici o prezentare. Dupa parerea mea unul din non-siteurile utile omului. (Vezi exercitiile de frecat menta online)

PS. Daca a mai fost postat imi cer scuze... dar momentan nu dispun de functia de cautare. :biggrin:

3. Ghost sites: The museum of e-failure

4. body76

body76 Membru

Un site util pentru utilizatorii de Mandrake

Easy urpmi este un site pe care il folosesc ori de cate ori instalez un MDK. Ma scuteste de multe probleme. Pentru cine nu a facut-o pana acum merita sa incerce.

5. SorCerer

SorCerer Membru Senior

Un forum intr-adevar profesional. In fiecare sectiune poti petrece zile intregi citind doar lucruri interesante. Multe idei, multe concepte, profesionalism.

-SorCerer

6. Edis0n

Edis0n addiction syndrome

http://club.cdfreaks.com/ - un site pentru a te hotărî ce CD sau DVD cumperi şi nu numai. Firmware-uri, link-uri spre firmware-uri mai altfel decăt cele de fabrică :smile:D), review-uri de calitate, etc.

7. http://www.mystrevelation.com/ - site-ul oficial pentru Myst IV Revelation

8. Cosmin_C

Cosmin_C melomaniac

9. Wolfie

Wolfie ulf de mare

Mi-am adus aminte acum cateva zile de site-ul acesta. Baietii aia chiar au talent.

10. puterfixer

puterfixer Administrator

Ce se poate face cu acelaşi fişier XHTML, dar schimbând CSS-ul: CSS Zen Garden - e clasic deja, design-uri noi apar lunar.

11. hori

hori Membru

Mindbomb afise implantate in tot clujul. every year,
    Dictionary.com no comment.
    Acronym finder daca o insiruire de caractere ti se pare tainica.
    bash.org no comment.
    extratitles.to cunoscut de multi ca "coltul cu subtitrari de la dvd.box.sk", e considerat cel mai complex&complet site in domeniu.

12. micky

micky Membru

Salut!
    Pentru niste poze extraordinare de la oameni pasionati, puteti apasa aici - desi cere inregistrare, merita timpul.

13. popetes

popetes Unbreakable

linux360.ro, pentru cei atraşi de Linux. Vă recomand şi forumul, e relativ dezvoltat şi sunt destui useri pricepuţi acolo.

14. Sibelius

Sibelius Membru Senior

Multe dintre site-urile pe care le frecventez se regasesc in posturile anterioare.
    As mai mentiona:

www.doom9.org (indispensabil unora)
    www.digitalFAQ.com (simplu si la obiect)
    www.reuters.com (obligatie de serviciu - sectiunea financiara):smile:

15. Rabbit

Rabbit Nebun

De reţinut şi versiunea românească, http://ro.wikipedia.org, desigur, mai puţin completă.
    Unul din foarte puţinele site-uri în compania căruia sunt dispus, uneori, să-mi petrec ore în şir, fără întrerupere.

16. Alter Ego

Alter Ego PEDs, EPO & More.

17. Dope Fish

Dope Fish Membru