Site-uri mijto

Mistral

Alien
Mi-am deschis meniu' de bookmarks din browser si in timp ce-l priveam ginditor, am uitat ce vroiam sa fac. Asa ca mi-a venit o idee: spuneti si voi citeva, 2-3, site-uri preferate mult de tot, pe care le vizitati mai des decit va sarutati iubita, si fara de care n-ati fi voi insiva.

[later edit] Puneti si o descriere a site-ului sa stie lumea ce si cum si daca merita sa dea click pe link-ul ala :smile:

PS. Fara google.com, windowsupdates.com, si altele, clar indispensabile.
PPS. Sa nu-mi corecteze cineva exprimarea ca ma supar. :tongue:
 
Last edited:
E ok. Nu trebuie toata lista de favorites, numai crema :smile:

Am uitat sa spun eu.

bbspot.com - news :biggrin:
news.bbc.co.uk - news
wikipedia.org - no comments
actiontrip.com - gaming news and reviews with a twist. :smile:

In ordine aleatoare. :smile:
 
Last edited:
www.visionafar.com
Cu ceva timp in urma am mai vazut cateva imagini ale acestui artist si am ramas foarte surprins de imaginatia sa. Dupa ce am vazut site-ul, pot spune ca sunt extrem de surprins :smile:. Daca te uiti la imagini si asculti Dreams Of Dying Stars, efectul e garantat.
 
În primul rând vă zic şi eu bine v-am găsit...
În al doilea rând:
worth1000.com un site ce conţine o mulţime de concursuri de imagini şi imaginaţie.
Site-ul lui Mişu foarte interesant şi "eye-candy" în ceea ce priveşte DHTML-ul, conţine de asemenea şi câteva articole tare interesante.
(Folosiţi browsere cu engine Gecko dacă îl veţi vizita !!)
 
Last edited:
Adaugati si voi o frunza in copacul cu mesaje/doleante :smile:. Daca staruiti poate vi se indeplineste rugamintea, you never know :wink:.

http://eco.adnec.com/eco/ecotonoha2.html

Edit - pt. fiecare 100 de mesaje Nec va planta un copac. Nu stiu daca e recomandabil sa intrati de pe dial-up. Puteti sa trimiteti si un card cu frunza voastra.
 
Last edited:
Back
Top