Probleme și sugestii privind funcționalitățile forumului

Bug nu mi s-a mai zis, deși sunt durduliu și drăgălaș. :tongue: Și chiar așa să dați vina pe mine pe față... :hihi:

Plugin-ul care lipește două posturi consecutive e o versiune mai veche și are doar câteva setări - nu pot alege dacă să marcheze un post astfel modificat drept necitit sau nu. Funcționalitatea lui e utilă, adică i-am dus lipsa când n-a fost și de-aia l-am căutat și instalat.

Am verificat adineauri și există o versiune actualizată a plugin-ului, la care încă n-am apucat să văd ce e nou. În weekend voi face update la plugin-uri, că până atunci e imposibil. :frown:
 
Works here.

zece.jpg
 
Crezi ca ne intercepteaza cineva? Poate, dar majoritatea continutului e deja public, mai putin pozele cu gratarele :smile: Si parca mai avea cineva, @L parca, o sectiune cu nuduri, dar e moarta de vreo 7-8 ani si nu contine nimic ilegal, doar persoane peste 18 ani.
 
Dacă Gugl vrea HTTPS la toată lumea, să dea certificate SSL la toată lumea. Altfel, e o cheltuială anuală momentan justificată pentru e-commerce.
 
  • Like
Reactions: LNT
Dar vaaaaaaai :biggrin:

Ideea e bună, doar că 1) necesită un client care face chestii, și 2) presupune acces la shell. Pe un shared hosting n-am șanse de așa ceva. Pot doar să încarc niște fișiere cu certificate.
 
Last edited:
Am un prieten care ar vrea sa stie daca exista posibilitatea ca notificarile gen PM sau new post sa fie trimise prin Warzapp. :smile: :biggrin:
 
Instalat Tapatalk. 58MB. :nuts: Cam cat HereDrive. Dezinstalat imediat. Next? :tongue:
 
Last edited:
Back
Top