Is this fun or what? :D

power1style

Membru
Un an garantie dupa o sedinta de masaj ca nu doare nici macar o unghie.:biggrin:

Attachments

• masaj.JPG
    masaj.JPG
    64 KB · Views: 138

satov

Membru Senior
Mi-ai adus aminte de ceva mai vechi, check "Recommended hard disk space":

View attachment 4144

LE: gata, am pus-o ca attach. n-o arata cum trebuie, though .. fishy, explica-mi cum ai facut te rog

Last edited:

Pisoi

Monsieur Pussycat
Sugar daddy
Salarii confidenţiale!?

Attachments

• dilbert2916590070820.png
    dilbert2916590070820.png
    19.2 KB · Views: 153

Quark

Zis și Brucan
Tocmai am primit SMS de la Orange (333) ca am castigat EUR 3500 pentru fidelitate si voi fi contactat in curand de un operator. CooL! Abia astept! :dracu:

LNT

Meşter Strică-Tot
Sugar daddy
Mergi repede si cumpara o cartela reincarcabila de 20$ si vezi sa ai codul de activare pregatit pentru cand te suna. :biggrin:

Quark

Zis și Brucan
Practic l-am memorat, il repet intr-una! :biggrin: Acum serios (ca n-am timp) aveti la indemana un cod folosit (expirat)? Prrrrr... Abia astept sa tachinez cu don'soara care o sa ma sune. Bine, sper sa fie suficienti de simtiti sa fie o voce feminina, placuta. :smile:

war4peace

Membru Senior
Practic l-am memorat, il repet intr-una! :biggrin: Acum serios (ca n-am timp) aveti la indemana un cod folosit (expirat)? Prrrrr... Abia astept sa tachinez cu don'soara care o sa ma sune. Bine, sper sa fie suficienti de simtiti sa fie o voce feminina, placuta. :smile:

Zi-i la nimereală orice număr de 14 cifre, they will bite it. Dar zi-l raaar... După ce îţi zice că nu merge, cere-ţi scuze şi zi-le acelaşi număr, cu o cifră diferită... tot raaaar... până se plictiseşte :smile:

florin

Membru Senior
Da' de ce fac chestii d-astea doar pe Oranj?

Să facă şi pe Voda, am bonus la apeluri primite, îi aştept cu plăcere...:biggrin: