Is this fun or what? :D

Un an garantie dupa o sedinta de masaj ca nu doare nici macar o unghie.:biggrin:
 

Attachments

  • masaj.JPG
    masaj.JPG
    64 KB · Views: 138
Mi-ai adus aminte de ceva mai vechi, check "Recommended hard disk space":

View attachment 4144


LE: gata, am pus-o ca attach. n-o arata cum trebuie, though .. fishy, explica-mi cum ai facut te rog
 
Last edited:
Salarii confidenţiale!?
 

Attachments

  • dilbert2916590070820.png
    dilbert2916590070820.png
    19.2 KB · Views: 153
Tocmai am primit SMS de la Orange (333) ca am castigat EUR 3500 pentru fidelitate si voi fi contactat in curand de un operator. CooL! Abia astept! :dracu:
 
Mergi repede si cumpara o cartela reincarcabila de 20$ si vezi sa ai codul de activare pregatit pentru cand te suna. :biggrin:
 
Practic l-am memorat, il repet intr-una! :biggrin: Acum serios (ca n-am timp) aveti la indemana un cod folosit (expirat)? Prrrrr... Abia astept sa tachinez cu don'soara care o sa ma sune. Bine, sper sa fie suficienti de simtiti sa fie o voce feminina, placuta. :smile:
 
Practic l-am memorat, il repet intr-una! :biggrin: Acum serios (ca n-am timp) aveti la indemana un cod folosit (expirat)? Prrrrr... Abia astept sa tachinez cu don'soara care o sa ma sune. Bine, sper sa fie suficienti de simtiti sa fie o voce feminina, placuta. :smile:

Zi-i la nimereală orice număr de 14 cifre, they will bite it. Dar zi-l raaar... După ce îţi zice că nu merge, cere-ţi scuze şi zi-le acelaşi număr, cu o cifră diferită... tot raaaar... până se plictiseşte :smile:
 
Da' de ce fac chestii d-astea doar pe Oranj?

Să facă şi pe Voda, am bonus la apeluri primite, îi aştept cu plăcere...:biggrin:
 
Back
Top