1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

End of Life announcements...

Discussion in 'Software și sisteme de operare' started by Quark, Dec 16, 2003.

1. Velkan

Velkan Moderator

2. Marius '95

Marius '95 Membru Senior

Oh, crap!

3. miahi

miahi Wizzard

Da, e nasol, te forţează să foloseşti noile versiuni de buguri, cele vechi nu mai sunt suportate :biggrin:.

4. Pidgin cu emoticon-urile de ym si never look back. :biggrin:

5. Styr

Styr Follower of the old ways

/signed

6. lai

lai 370HSSV-0773H

Trillian cu emoticon-urile de ym si never look back. :biggrin: :biggrin:

7. ElisaDay

ElisaDay Membru Senior

Conversatii fata in fata si never look back (din respect pentru interlocutor, nu de alta) :tongue:.
    Sau telefon. Caz in care poti sa te uiti inapoi fara sa se supere cineva.

Edit. Asta e end of life? Faptul ca o versiune antica (?) nu mai e suportata? Initial am crezut ca e un spam primit pe messenger. Apoi ca au renuntat la dezvoltarea lui cu totul. Apoi m-am trezit :biggrin:.

8. burebista

burebista Manic Miner

YM! cu emoticon-urile lui si never look back. :majoreta:

9. webvertise

webvertise Membru

Yahoo! Messenger cu plugins. Adica un fel de open source pentru un program care e facut pe principiul "nu dam nimic open source, ca ne fura altii userii". (vezi protocolul Yahoo! Messenger, care nu e deschis vs. Plugins, care pot fi realizate mai usor) :smile: Paradoxal, stiu.

10. war4peace

war4peace Membru Senior

MirandaIM cu toate setările şi după aia Y!M o să ţi se pară a 8-a minune a lumii :biggrin:

11. Spawn

Spawn Membru Senior

12. jarod

jarod Super Moderator

Şi, din ce-am citit, cam beta...

13. Spawn

Spawn Membru Senior

14. Thor

Thor Membru Senior

La revedere Winamp. Nu-l mai folosesc de multi ani, dar sunt un pic nostalgic. A fost primul player audio pe care l-am folosit, incepand cu 1998.

15. IceCub

IceCub Membru Senior

Rest in pieces!
    In moment in care a aparut era ok, dar am renuntat la el imediat ce l-au incarcat cu "useless junk" cum ar fi video playback, browser, etc.