End of Life announcements...

Da, e nasol, te forţează să foloseşti noile versiuni de buguri, cele vechi nu mai sunt suportate :biggrin:.
 
Conversatii fata in fata si never look back (din respect pentru interlocutor, nu de alta) :tongue:.
Sau telefon. Caz in care poti sa te uiti inapoi fara sa se supere cineva.

Edit. Asta e end of life? Faptul ca o versiune antica (?) nu mai e suportata? Initial am crezut ca e un spam primit pe messenger. Apoi ca au renuntat la dezvoltarea lui cu totul. Apoi m-am trezit :biggrin:.
 
Yahoo! Messenger cu plugins. Adica un fel de open source pentru un program care e facut pe principiul "nu dam nimic open source, ca ne fura altii userii". (vezi protocolul Yahoo! Messenger, care nu e deschis vs. Plugins, care pot fi realizate mai usor) :smile: Paradoxal, stiu.
 
La revedere Winamp. Nu-l mai folosesc de multi ani, dar sunt un pic nostalgic. A fost primul player audio pe care l-am folosit, incepand cu 1998.
 
La revedere Winamp. Nu-l mai folosesc de multi ani, dar sunt un pic nostalgic. A fost primul player audio pe care l-am folosit, incepand cu 1998.

Rest in pieces!
In moment in care a aparut era ok, dar am renuntat la el imediat ce l-au incarcat cu "useless junk" cum ar fi video playback, browser, etc.
 
Tampenia pe care au facut-o renuntand la aplicatie n-a mai putut fi remediata, era doar o chestie de timp.
Cat timp aplicatia functiona erau destui care o mai foloseau.
 
Back
Top