1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Vând sursă, aprox. 275 de lei - Super Flower Golden Green PRO 550W PSU

Discussion in 'Vând hardware' started by Olivian Breda, Aug 5, 2014.

1. Olivian Breda

Olivian Breda Internet marketer

Salut,

Vând sursa de mai jos:
    Super Flower Golden Green PRO 550W PSU, certificata 80 PLUS Gold, eficienta 92, single rail (45.5A), ventilator silentios de 140mm cu control termic automat, condensatori japonezi (Nippon Chemi-Con), tranzistori Infineon (Cool MOS), 2x 6pin PCIE, 2x 6+2pin PCIE, 6x SATA, 5x Molex, 1x Floppy, 1x 4+4pin EPS12V, protectii OVP/OCP/OPP/SCP/UVP, Active PFC, ATX 12V v2.2, EPS 12V v2.91, SSI EPS 12V v2.92, dimensiuni: 165x150x86mm, certificari: cTUVus / TUV / CB / CE / FCC / C-Tick / BSMI / RoHS / CCC
    http://www.pcgarage.ro/surse/super-flower/golden-green-pro-sf-550p14xe-550w/

Este în ambalajul original, ne-desigilată. E în cutie, sigilată, cu tot ce trebuie.

Am factură + garanție. Garanția este de 35 de luni, din care mai sunt valabile 33 de luni. Garanția este oferită prin PC Garage.

Preț minim - Costă 307 lei în prezent la DC Shop.
    O dau cu 10% sub cel mai mic preț pe care îl găsiți (și să fie și disponibilă spre cumpărare) la magazine online.

Prețul de acum e de 275 de lei. Primul venit, primul servit.

Dau factura originală + garanție (33 luni din 35).

Dacă vreți, fac poze cu produsul în țiplă. :smile:

Voi ține oferta timp de vreo 10 zile.

2. Olivian Breda

(daca mesajul meu se vede rau, dpdv diacritice, sa imi zicet›i s™i corectez.) Aici este mesajul fara diacritice:
    Vand sursa, aprox. 275 de lei - Super Flower Golden Green PRO 550W PSU

Salut,

Vand sursa de mai jos:
    Super Flower Golden Green PRO 550W PSU, certificata 80 PLUS Gold, eficienta 92, single rail (45.5A), ventilator silentios de 140mm cu control termic automat, condensatori japonezi (Nippon Chemi-Con), tranzistori Infineon (Cool MOS), 2x 6pin PCIE, 2x 6+2pin PCIE, 6x SATA, 5x Molex, 1x Floppy, 1x 4+4pin EPS12V, protectii OVP/OCP/OPP/SCP/UVP, Active PFC, ATX 12V v2.2, EPS 12V v2.91, SSI EPS 12V v2.92, dimensiuni: 165x150x86mm, certificari: cTUVus / TUV / CB / CE / FCC / C-Tick / BSMI / RoHS / CCC
    http://www.pcgarage.ro/surse/super-flower/golden-green-pro-sf-550p14xe-550w/

Este in ambalajul original, ne-desigilata. E in cutie, sigilata, cu tot ce trebuie.

Am factura + garantie. Garantia este de 35 de luni, din care mai sunt valabile 33 de luni. Garantia este oferita prin PC Garage.

Pret minim - Costa 307 lei in prezent la DC Shop.
    O dau cu 10% sub cel mai mic pret pe care il gasiti (si sa fie si disponibila spre cumparare) la magazine online.

Pretul de acum e de 275 de lei. Primul venit, primul servit.

Dau factura originala + garantie (33 luni din 35).

Daca vreti, fac poze cu produsul in tipla. :smile:

Voi tine oferta timp de vreo 10 zile.

3. Olivian Breda

N-am vândut, dar se poate închide. Mersi. :smile: