Vând sursă, aprox. 275 de lei - Super Flower Golden Green PRO 550W PSU

Olivian Breda

Internet marketer
Sugar daddy
Salut,

Vând sursa de mai jos:
Super Flower Golden Green PRO 550W PSU, certificata 80 PLUS Gold, eficienta 92, single rail (45.5A), ventilator silentios de 140mm cu control termic automat, condensatori japonezi (Nippon Chemi-Con), tranzistori Infineon (Cool MOS), 2x 6pin PCIE, 2x 6+2pin PCIE, 6x SATA, 5x Molex, 1x Floppy, 1x 4+4pin EPS12V, protectii OVP/OCP/OPP/SCP/UVP, Active PFC, ATX 12V v2.2, EPS 12V v2.91, SSI EPS 12V v2.92, dimensiuni: 165x150x86mm, certificari: cTUVus / TUV / CB / CE / FCC / C-Tick / BSMI / RoHS / CCC
http://www.pcgarage.ro/surse/super-flower/golden-green-pro-sf-550p14xe-550w/

Este în ambalajul original, ne-desigilată. E în cutie, sigilată, cu tot ce trebuie.

Am factură + garanție. Garanția este de 35 de luni, din care mai sunt valabile 33 de luni. Garanția este oferită prin PC Garage.

Preț minim - Costă 307 lei în prezent la DC Shop.
O dau cu 10% sub cel mai mic preț pe care îl găsiți (și să fie și disponibilă spre cumpărare) la magazine online.

Prețul de acum e de 275 de lei. Primul venit, primul servit.

Dau factura originală + garanție (33 luni din 35).

Dacă vreți, fac poze cu produsul în țiplă. :smile:

Voi ține oferta timp de vreo 10 zile.
 
(daca mesajul meu se vede rau, dpdv diacritice, sa imi zicet›i s™i corectez.) Aici este mesajul fara diacritice:
Vand sursa, aprox. 275 de lei - Super Flower Golden Green PRO 550W PSU

Salut,

Vand sursa de mai jos:
Super Flower Golden Green PRO 550W PSU, certificata 80 PLUS Gold, eficienta 92, single rail (45.5A), ventilator silentios de 140mm cu control termic automat, condensatori japonezi (Nippon Chemi-Con), tranzistori Infineon (Cool MOS), 2x 6pin PCIE, 2x 6+2pin PCIE, 6x SATA, 5x Molex, 1x Floppy, 1x 4+4pin EPS12V, protectii OVP/OCP/OPP/SCP/UVP, Active PFC, ATX 12V v2.2, EPS 12V v2.91, SSI EPS 12V v2.92, dimensiuni: 165x150x86mm, certificari: cTUVus / TUV / CB / CE / FCC / C-Tick / BSMI / RoHS / CCC
http://www.pcgarage.ro/surse/super-flower/golden-green-pro-sf-550p14xe-550w/

Este in ambalajul original, ne-desigilata. E in cutie, sigilata, cu tot ce trebuie.

Am factura + garantie. Garantia este de 35 de luni, din care mai sunt valabile 33 de luni. Garantia este oferita prin PC Garage.

Pret minim - Costa 307 lei in prezent la DC Shop.
O dau cu 10% sub cel mai mic pret pe care il gasiti (si sa fie si disponibila spre cumparare) la magazine online.

Pretul de acum e de 275 de lei. Primul venit, primul servit.

Dau factura originala + garantie (33 luni din 35).

Daca vreti, fac poze cu produsul in tipla. :smile:

Voi tine oferta timp de vreo 10 zile.
 
Back
Top