1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Vand sistem audio Genius 5.1 din lemn

Discussion in 'Vând hardware' started by bausto, Mar 30, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. bausto

bausto The year of grace, 2007

Sistemul de vanzare e un Genius 5.1 din lemn. Sistemului i s-au schimbat filtrele originale si s-au adaptat unele de Creative (T5900) + partea de amplificare.
    Are 4 sateliti mari (cei mici de pe spate au fost inlocuiti cu doi sateliti mari ca cei de pe fata) fiecare cu difuzor de medii si tweeter, o boxa centrala cu 2 medii si 1 tweeter si un subwoofer.

Sistemul e cel din poza doar ca satelitii mici nu mai exista, sunt 4 mari.

Pachetul e format din 5 sateliti + 1 subwoofer + telecomanda + cablu AC3 si cabluri de boxe (cca. 5 m fiecare).

Sistemul functioneaza impecabil dar are un defect estetic: furnirul de pe partea superioara a subwoofer-ului e cam zgariat intr-o zona de cativa centimetri (poze atasate). Are o bucata de banza adeziva transparenta trasa peste zgarietura.

Pretul: 250lei negociabil.

Attached Files:

2. bausto

Negociabil...

3. SCViper

SCViper Membru Senior

So... tempting... will to hang on to my money... fading...
    Dar ma mai gandesc :smile:.

4. SCViper

SCViper Membru Senior

Am si eu o rugaminte - spune-mi te rog inaltimea exacta a subwooferului, ca sa stiu daca-mi incape sub birou, inainte sa ma ambalez prea tare :smile:.

5. korby

korby The Cleavemaster

Bag picioru' dacă înţeleg ceva din poznele alea. :biggrin:

Tentant, totuşi.

6. bausto

In ultima poza se vede vede zgarietura in raport cu dimensiunea sub-ului. Ala e sub-ul vazut de sus. Si am pus si o poza doar cu zgarietura ca sa se vada despre ce e vorba.
    SCViper, iti dau dimensiunea exacta saptamana viitoare :smile:. In principiu are cam 40-42cm, +/- 1cm.

7. korby

korby The Cleavemaster

Văd, dar nu mi se pare clar. Sau am vedenii. :biggrin:

8. bausto

Sau sunt facute cu un telefon si la lumina proasta :biggrin:.

9. nicolin

nicolin Membru

Tempting indeed!
    bausto, stai sa se faca Marti - ajung in Bucale si mai si aflu cati bani mai am dupa aceste sarbatori pascale.
    Te sun (sa-mi mai dai, te rog, inca o data, nr. tau de tel) si-ti spun daca ma inham la o mica partida de decartat (bani)
    si carat (sistem audio). :biggrin:

10. bausto

Hm... n-a mai zis nimeni nimic deci inca valabil.

11. SCViper

SCViper Membru Senior

Ah, scuze, am uitat complet, am avut o gramada pe cap saptamana asta. Poate am timp sa dau o fuga pe la tine saptamana viitoare.

12. korby

korby The Cleavemaster

Să-mi zici şi mie cum se prezintă. :biggrin:

Thread Status:
Not open for further replies.