Vand sistem audio Genius 5.1 din lemn

Status
Not open for further replies.

bausto

The year of grace, 2007
Sistemul de vanzare e un Genius 5.1 din lemn. Sistemului i s-au schimbat filtrele originale si s-au adaptat unele de Creative (T5900) + partea de amplificare.
Are 4 sateliti mari (cei mici de pe spate au fost inlocuiti cu doi sateliti mari ca cei de pe fata) fiecare cu difuzor de medii si tweeter, o boxa centrala cu 2 medii si 1 tweeter si un subwoofer.

Sistemul e cel din poza doar ca satelitii mici nu mai exista, sunt 4 mari.

Pachetul e format din 5 sateliti + 1 subwoofer + telecomanda + cablu AC3 si cabluri de boxe (cca. 5 m fiecare).

Sistemul functioneaza impecabil dar are un defect estetic: furnirul de pe partea superioara a subwoofer-ului e cam zgariat intr-o zona de cativa centimetri (poze atasate). Are o bucata de banza adeziva transparenta trasa peste zgarietura.

Pretul: 250lei negociabil.
 

Attachments

  • 561859..jpg
    561859..jpg
    21 KB · Views: 1,246
  • z2..jpg
    z2..jpg
    22.5 KB · Views: 1,332
  • z1..jpg
    z1..jpg
    13.4 KB · Views: 956
So... tempting... will to hang on to my money... fading...
Dar ma mai gandesc :smile:.
 
Am si eu o rugaminte - spune-mi te rog inaltimea exacta a subwooferului, ca sa stiu daca-mi incape sub birou, inainte sa ma ambalez prea tare :smile:.
 
Bag picioru' dacă înţeleg ceva din poznele alea. :biggrin:

Tentant, totuşi.
 
In ultima poza se vede vede zgarietura in raport cu dimensiunea sub-ului. Ala e sub-ul vazut de sus. Si am pus si o poza doar cu zgarietura ca sa se vada despre ce e vorba.
SCViper, iti dau dimensiunea exacta saptamana viitoare :smile:. In principiu are cam 40-42cm, +/- 1cm.
 
Tempting indeed!
bausto, stai sa se faca Marti - ajung in Bucale si mai si aflu cati bani mai am dupa aceste sarbatori pascale.
Te sun (sa-mi mai dai, te rog, inca o data, nr. tau de tel) si-ti spun daca ma inham la o mica partida de decartat (bani)
si carat (sistem audio). :biggrin:
 
Ah, scuze, am uitat complet, am avut o gramada pe cap saptamana asta. Poate am timp sa dau o fuga pe la tine saptamana viitoare.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top