Vând router cu 4 porturi

Discussion in 'Vând hardware' started by Rabbit, Nov 15, 2006.

1. Rabbit

Rabbit Nebun

E vorba de acest model. A fost cumpărat acum aproape un an de la Depozitul de Calculatoare, nu a fost folosit deloc, garanţie presupun că a mai rămas foarte puţină (sau astea au mai mult de 1 an?); dacă găsesc hârtia, o ofer.

La vremea lui a costat 130 RON, deci presupun că 80 RON e un preţ bun. Sau 90 negociabil, cum preferaţi. :biggrin:

2. bausto

bausto The year of grace, 2007

Vindea unu'... pe forum... undeva shi il dadea mai ieftin. Deci o sa trebuiask sa mai umblii la pretz daca vrei sa vinzi ceva pe forumu' asta.
    Oricum, UP!!11 de la mine. Vanzator serios shi marpha buna. :biggrin:

[End Of Joke]

Astept sa imi dea cineva una peste ceafa si sa stearga asta.

3. SCViper

SCViper Membru Senior Sugar daddy

Una peste ceafa pentru ca ai fost haios :biggrin:

4. Cosmin_C

Cosmin_C melomaniac

Si eu cred ca e cam scump. :frown: Un router de acest tip a ajuns si la 900.000 nou, la fel de dotat... ce-i drept nu Edimax dar la fel de no-name. Sorry about that Rabbit, las' ca iti iau o shaorma sa iti treaca supararea. :biggrin:

5. Rabbit

Rabbit Nebun

Îmi pare rău, nu eram la curent cu preţurile. Preţul poate scădea în consecinţă. Aici nu e tarabă, deci dacă aveţi nevoie de el ţipaţi şi ne înţelegem noi cumva. :wink:

6. Quark

Quark zis şi Brucan Sugar daddy

Un router excelent si ceea ce putini stiu este faptul ca firmware-ul este de fapt un Linux, sursele fiind disponibile pt. DL pe situl producatorului. :wink: Spor la vanzare.

PS: Eu am acasa varianta +wireless (6114WG).

7. bausto

bausto The year of grace, 2007

Ca sa fie clar, eu nu am nici cea mai mica idee daca pretul este mic sau mare :biggrin:... eu doar parodiam un alt forum :tongue:.

8. hulubei

hulubei questionable intruder

Trebuia sa anunti asta. Eu unul nu m-am prins ca era o parodie. Si da, jucaria desi pare noname e foarte ok, merge bine si nu pica de nici o culoare. Pentru mine a devenit o jucarie de incredere.

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice