Vând placă de bază skA EPoX 8RDA3i

PigBrother

Membru Senior
Placa de baza a ajuns la mine, merge OK, multumesc Hulubei pentru furnizare si Rabbit pentru ajutor la livrare. :smile:

hulubei

questionable intruder
Ca şi recapitulare, în momentul acesta mai este valabil doar schimbul/vânzarea memoriilor RAM descrise mai sus.

Last edited by a moderator:

bausto

The year of grace, 2007
Daca mai tii un pic memoriile poate te scap eu de ele. E cam complicat acum, avand in vedere ca in ultima perioada am schimbat sistemul aproape complet de 2 ori si e pe vine si a treia :|.

hulubei

questionable intruder
Eu le-aş ţine cu dragă inimă, numa timpul să nu ne forţeze pe neaşteptat, să văd cum fac lucrurile să se pupe dacă dovedeşti că eşti foarte interesat de ele. Eşti interesat să le cumperi pur şi simplu sau să-mi oferi ceva la schimb (ceea ce şi prefer de altfel)?

bausto

The year of grace, 2007
As fi interesat sa le cumpar. La schimb nu prea am ceva care sa te intereseze.

hulubei

questionable intruder
Chiar nu ai nici un fel de DDR în cantitate de 1GB şi la care să ai garanţie? :smile:

bausto

The year of grace, 2007
Am DDR , chiar 2x512, dar sunt module diferite si doar cel cu BH-5 are garantie :smile:.

bausto

The year of grace, 2007
Gasesc si un schimb convenabil. O sa iti trimit exact modelul si seriile celor doua module (ele acum merg in DC, dar cine stie), iti dau si detaliile despre garantie. Imediat ce imi fac curaj sa desfac unitatea :smile:.
And the all important... diferenta. Dupa ce iti trimit pm-ul, stai si evalueaz-o bine :biggrin:.

Top Bottom