1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Vând 2x512MB DDR400 Corsair ValueSelect 2.5

Discussion in 'Vând hardware' started by miahi, Jun 14, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. miahi

miahi Wizzard

Exact cele de aici. Din câte îmi amintesc, sunt 2.5-3-3-8, ţineau CAS 2 la 200MHz, 2.5 de pe la 215MHz şi 3 de pe la 240MHz. Nu mai au garanţie, sunt memtest-stable pe AN8 Ultra.

70 de lei împreună.

2. Quark

Quark zis şi Brucan

Corsarii lu' Miahi i-am luat eu. :smile: In locul lor scot la vanzare ce se vede, 30 RON bucata. Le-am folosit la 200MHz 2.5-3-3-7 la tensiune standard. Mai mult nu stiu ce pot. Pe mobo-ul meu (ASRock nForce2 raid) NU se pupa dual-channel de nicio culoare, de asta le-am schimbat.

UP!

Attached Files:

3. maxu

maxu Membru Senior

Pai ce se vede?

4. Neo

Neo Motan agresif

2x512, unu CL3 (Kingmax) si unul CL2.5, cu pcburi proaste si care abia merg PC3200 si niciodată împreună. Satisfied? :biggrin:

5. Quark

Quark zis şi Brucan

PCB-uri proaste nu comentez (nu stiu ce inseamna), dar "abia merg PC3200" aici ai dat-o in bara. Iar Kingmax-ul merge 2.5. Satisfied? :smile:

LE: evident ca le dau separat, de aia am si specificat ca in configuratia mea NU mergeau dual-channel.

6. maxu

maxu Membru Senior

La vremea postarii mele mie nu imi apareau pozele "care se vad" :smile:

7. Neo

Neo Motan agresif

Cred că-ţi dai seama că glumeam. În afară de PCBuri care-s praf :biggrin:

8. Quark

Quark zis şi Brucan

9. miahi

miahi Wizzard

Bă, nu-mi mai poluaţi threadu'.

10. Quark

Quark zis şi Brucan

Sa inchida cineva topicul asta deoarece s-au vandut. O sa deschid eu unul nou in curand, cu multe traznai spre vanzare, unde o sa bag si ddr-urile celelalte.

Multumim. :smile:

Thread Status:
Not open for further replies.