1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Ultra Pro Computers (KTech)

Discussion in 'Alt tip de publicitate' started by war4peace, Dec 13, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. war4peace

war4peace Membru Senior

Ultra Pro Computers (KTech Electronics) caută programatori SQL. Cei interesaţi pot trimite CV la marianvieru@ktech.ro. Sau puteţi scrijeli aici şi eu o să ţip după informaţii suplimentare :smile:

2. AdrianB1

AdrianB1 Membru Senior

Pachet salarial? Nu mă atrage jobul, dar mai aud pe unul, pe altul...

3. war4peace

war4peace Membru Senior

Nu cunosc; nici nu vreau să îl aflu. Mie mi s-a comunicat că se caută, eu am transmis aici. În rest, un e-mail la adresa menţionată este indicat.

4. CrHomozom

CrHomozom Membru Senior

AdrianB1, nu ma credeai când îti spuneam acu o luna ca la o angajare clasica prin anunt, compania si potentialul angajat se afla pe trepte fundamental diferite, unul e sef borât, sictirit si arogant ca salveaza omenirea, în timp ce alalalt e doar milog prostovan care tre sa dea cu mailul si CV-ul si sa spere ca obtine un raspuns. Pachetul salarial anuntat în prealabil ? Ce gluma buna. :smile:

5. war4peace

war4peace Membru Senior

Repet: eu am fost întrebat dacă ştiu programatori SQL. Atât. Am postat aici voluntar, în speranţa că e cineva interesat. Chiar nu cunosc detalii şi nici nu am întrebat.

6. AdrianB1

AdrianB1 Membru Senior

Pune şi tu o întrebare, nu costă nimic. Spune-le "ştiu un programator, dar m-a întrebat de salariu". Dacă îţi răspund "să vină să vorbească cu noi ca să îi spunem personal" ... să fie sănătoşi şi la vară cald.

CrHomo, shit happens :frown: Sau war nu a săpat destul înainte de a deschide threadul, poate suma e cunoscută.

7. war4peace

war4peace Membru Senior

:biggrin:
    De ce să mă complic?
    Ştiu că sunt pragmatic, dar prefer să fac cât mai puţin gratis, decât cât mai mult gratis :tongue:

8. AdrianB1

AdrianB1 Membru Senior

Păi atunci de ce te-ai mai complicat să deschizi threadul?

9. war4peace

war4peace Membru Senior

Mă gândeam că poate ajut pe cineva.
    Iacă, îl închid.

Thread Status:
Not open for further replies.