Ultra Pro Computers (KTech)

Status
Not open for further replies.
Nu cunosc; nici nu vreau să îl aflu. Mie mi s-a comunicat că se caută, eu am transmis aici. În rest, un e-mail la adresa menţionată este indicat.
 
AdrianB1, nu ma credeai când îti spuneam acu o luna ca la o angajare clasica prin anunt, compania si potentialul angajat se afla pe trepte fundamental diferite, unul e sef borât, sictirit si arogant ca salveaza omenirea, în timp ce alalalt e doar milog prostovan care tre sa dea cu mailul si CV-ul si sa spere ca obtine un raspuns. Pachetul salarial anuntat în prealabil ? Ce gluma buna. :smile:
 
Repet: eu am fost întrebat dacă ştiu programatori SQL. Atât. Am postat aici voluntar, în speranţa că e cineva interesat. Chiar nu cunosc detalii şi nici nu am întrebat.
 
Pune şi tu o întrebare, nu costă nimic. Spune-le "ştiu un programator, dar m-a întrebat de salariu". Dacă îţi răspund "să vină să vorbească cu noi ca să îi spunem personal" ... să fie sănătoşi şi la vară cald.

CrHomo, shit happens :frown: Sau war nu a săpat destul înainte de a deschide threadul, poate suma e cunoscută.
 
:biggrin:
De ce să mă complic?
Ştiu că sunt pragmatic, dar prefer să fac cât mai puţin gratis, decât cât mai mult gratis :tongue:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top