Plita incorporabila

Maestre bb, ceva impresia din utilizare? M-am orientat la un set cuptor + plita + hota cu design stil retro, oscilez acum intre Gorenje, Hotpoint sau Whirlpool, cam in zona de buget de 2.500 RON. Din cele de mai sus oscilez catre Gorenje, mai ales ca se asorteaza perfect si o hota, insa orice parere este binevenita... Smeg sau Franke ies din discutie, oricat de fain ar arata... :frown:
 
Last edited:
Whirlpool sucks, tot ce am avut de la ei s-a stricat si au fost de nereparat pentru ca service Whirlpool sucks.

Btw, pana la urma am luat plita de la Electrolux, ca cea de la Gorenje e pe vine ("stoc: in curand") de vreo 3 luni. Pana acum: multumit, dar nu am folosit-o suficient de mult ca sa am o parere avizata.

PS. Made in Italy.
 
Pai io ce impresii sa dau? Doamna manevreaza chestiile ala. :biggrin:
Pina acu' e multumita din cite am inteles. Trebuie o perioada de acomodare cu cuptorul electric ca e altfel decit ala cu gaz dar prin incercari succesive reusesti capodoperele dinainte.
 
Daca nu ti-ai luat-o pana acum de la doamna ca nu e bun ce ai cumparat, probabil ai scapat. :tongue:
O sa studiez stocurile de la Gorenje, daca gasesc pana la vara de-astea iau. :smile:
 
Back
Top