1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Cumpăr Noctua NH-D14

Discussion in 'Cumpăr hardware' started by korby, Aug 31, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. korby

korby The Cleavemaster

250 de lei.

Caut să cumpăr un Noctua NH-D14 cu pachet complet, preferabil din această zonă a ţării, dar merge să iau şi de prin alte părţi.
    Dacă se găsesşte o persoană de pe aici care doreşte să facă downgrade, pot să dau la schimb un Scythe Infinity (prima revizie a Mugen-ului, deci nu are atâtea prinderi, doar pt. AMD 939/AM2 şi Intel 478/775... parcă) sau un Scythe Ninja Mini, plus o diferenţă în bani.

Contact: Aici pe forum, pe PM sau pe mail: shp_korby @ yahoo, korby.cleave @ gmail sau korbzter @ hotmail. Sau messenjăr. Sau vă dau nr. de telefon pe PM.

2. korby

korby The Cleavemaster

Valabil până luni, 12.09.2011.

3. korby

korby The Cleavemaster

În continuare valabil.

Caut şi un Thermalright HR05 SLI - văd că s-au vândut pe la 50 de lei, deci... ofer 51 de lei? :biggrin2:
    Şi un i5 2500k, ofer 600-650 de lei, eventual 700 dacă-i mai breaz şi duce mai bine pt. daily-use. Nu caut procesor pt. overclocking/benching "sportiv".

4. korby

korby The Cleavemaster

5. korby

korby The Cleavemaster

Tot mai caut, nu mă grăbesc încât să le umplu buzunarele magazinelor.

6. korby

korby The Cleavemaster

Încă mai caut.

7. korby

korby The Cleavemaster

M-am hotărât să caut, din nou, un NH-D14. Radiatorul cu toate accesoriile, fără ventilatoare. 200 de lei.

8. maxu

maxu Membru Senior

Toate-s vechi si noua toate :smile:

9. korby

korby The Cleavemaster

:tongue:

Cre'că am făcut rost. Rămâne de văzut dacă mâine o să primesc radiatorul sau o cutie cu bolovani. :goofy:

10. korby

korby The Cleavemaster

Pâmă la urmă am primit un prăjitor de pâine. :tongue: Acu' să mai vină şi TY-140-urile. Astea le iau noi.

Mulţumesc XF pt. găzduire.

Last edited by a moderator: Feb 16, 2016
Thread Status:
Not open for further replies.