Cumpăr Noctua NH-D14

Status
Not open for further replies.

korby

The Cleavemaster
Sugar daddy
250 de lei.

Caut să cumpăr un Noctua NH-D14 cu pachet complet, preferabil din această zonă a ţării, dar merge să iau şi de prin alte părţi.
Dacă se găsesşte o persoană de pe aici care doreşte să facă downgrade, pot să dau la schimb un Scythe Infinity (prima revizie a Mugen-ului, deci nu are atâtea prinderi, doar pt. AMD 939/AM2 şi Intel 478/775... parcă) sau un Scythe Ninja Mini, plus o diferenţă în bani.


Contact: Aici pe forum, pe PM sau pe mail: shp_korby @ yahoo, korby.cleave @ gmail sau korbzter @ hotmail. Sau messenjăr. Sau vă dau nr. de telefon pe PM.
 
În continuare valabil.

Caut şi un Thermalright HR05 SLI - văd că s-au vândut pe la 50 de lei, deci... ofer 51 de lei? :biggrin2:
Şi un i5 2500k, ofer 600-650 de lei, eventual 700 dacă-i mai breaz şi duce mai bine pt. daily-use. Nu caut procesor pt. overclocking/benching "sportiv".
 
Tot mai caut, nu mă grăbesc încât să le umplu buzunarele magazinelor.
 
M-am hotărât să caut, din nou, un NH-D14. Radiatorul cu toate accesoriile, fără ventilatoare. 200 de lei.
 
:tongue:

Cre'că am făcut rost. Rămâne de văzut dacă mâine o să primesc radiatorul sau o cutie cu bolovani. :goofy:
 
Pâmă la urmă am primit un prăjitor de pâine. :tongue: Acu' să mai vină şi TY-140-urile. Astea le iau noi.

Mulţumesc XF pt. găzduire.
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Back
Top