Cosmin_C's Black Friday

S-a dat si punctul 2 adica pliciul ala mic de 10 inchi. :)

Din pacate mi-a disparut butonul de edit post pe care l-am folosit sa adaug "vandut" data trecuta, asa ca refac aici lista...

1. Casti Grado SR225i folosite cam 200-300 ore - in rest au stat in cutia lor, departe de praf. Arata ca noi, dupa cum vedeti si in poza buretii sunt impecabili. Sunetul obisnuit Grado, mult peste SR60i/80i in special la capitolul bass si detalii - le-am putut compara direct. Am ambalajul original si factura (cumparate in septembrie 2012) si ofer bonus un prelungitor de 2 metri, de asemenea vizibil in poza. Pret 550 RON.

4. Placa video Galaxy 9800GT 256bit/512mb DDR3. Racirea a fost schimbata cu un Accelero L2, mult mai eficient si silentios, ~62 de grade in furmark. Este ceva mai veche dar se poate testa in orice mod cu putinta, merge perfect. Pret 100 RON.

5. Placa de sunat Asus Xonar DG. Am cumparat-o acum vreun an dar nu am folosit-o decat cateva ore. Merge perfect. Pret 60 RON.

7. Mouse Steel Series Kinzu Optical. Calitate a constuctiei foarte buna, senzor excelent pentru shootere, dar din pacate nu m-am impacat cu forma - folosit doar vreo 20-30 de ore dupa care a stat la cutie, arata efectiv nou. Pret 100 RON.

8. Mouse Logitech G3 Laser. Folosit foarte putin, sub 10 ore, zero urme de utilizare. Are o problema la butonul lateral stanga, posibil reparabila (butonul pare sa se frece/agate de carcasa, motiv pentru care nu face click). Pret 50 RON.
 
Salut, nu stiu cat de reparabil este, nu am incercat. Ti-l dau in teste si daca reusesti sa-l repari e al tau, daca nu, probabil il fac cadou pe la vreo ruda mai saraca. :)
 
Castile Grado scad la 500 RON si probabil or sa ajunga si pe alte forumuri in weekend. Pe aici lumea are deja casti bune, se pare. :D
 
Myup, dar mai primesc coletărie din țară, poate bine ambalate intră într-o geantă pe lângă ceva chestii :) Dă-mi câteva zile și te anunț sigur.
 
Daca ai pe cineva in Bucuresti care-ti mai trimite colete pune-l in legatura cu mine si vor merge si piesele respective la pachet. Vorbim pe PM daca zici ca merge facuta treaba asta. :)

Eu le pot ambala in niste pungi cu bule, poate si niste cutii de carton, desi cred ca bulele sunt suficiente iar cutiile ocupa mult mai mult loc...
 
Back
Top