Cosmin_C's Black Friday

S-a dat si punctul 2 adica pliciul ala mic de 10 inchi. :smile:

Din pacate mi-a disparut butonul de edit post pe care l-am folosit sa adaug "vandut" data trecuta, asa ca refac aici lista...

1. Casti Grado SR225i folosite cam 200-300 ore - in rest au stat in cutia lor, departe de praf. Arata ca noi, dupa cum vedeti si in poza buretii sunt impecabili. Sunetul obisnuit Grado, mult peste SR60i/80i in special la capitolul bass si detalii - le-am putut compara direct. Am ambalajul original si factura (cumparate in septembrie 2012) si ofer bonus un prelungitor de 2 metri, de asemenea vizibil in poza. Pret 550 RON.

4. Placa video Galaxy 9800GT 256bit/512mb DDR3. Racirea a fost schimbata cu un Accelero L2, mult mai eficient si silentios, ~62 de grade in furmark. Este ceva mai veche dar se poate testa in orice mod cu putinta, merge perfect. Pret 100 RON.

5. Placa de sunat Asus Xonar DG. Am cumparat-o acum vreun an dar nu am folosit-o decat cateva ore. Merge perfect. Pret 60 RON.

7. Mouse Steel Series Kinzu Optical. Calitate a constuctiei foarte buna, senzor excelent pentru shootere, dar din pacate nu m-am impacat cu forma - folosit doar vreo 20-30 de ore dupa care a stat la cutie, arata efectiv nou. Pret 100 RON.

8. Mouse Logitech G3 Laser. Folosit foarte putin, sub 10 ore, zero urme de utilizare. Are o problema la butonul lateral stanga, posibil reparabila (butonul pare sa se frece/agate de carcasa, motiv pentru care nu face click). Pret 50 RON.
 
Salut, nu stiu cat de reparabil este, nu am incercat. Ti-l dau in teste si daca reusesti sa-l repari e al tau, daca nu, probabil il fac cadou pe la vreo ruda mai saraca. :smile:
 
Castile Grado scad la 500 RON si probabil or sa ajunga si pe alte forumuri in weekend. Pe aici lumea are deja casti bune, se pare. :biggrin:
 
Grado s-au dat. Mai raman Galaxy 9800GT la 60 RON, Xonar DG la 60 RON si Steel Series Kinzu la 80 RON.
 
Myup, dar mai primesc coletărie din țară, poate bine ambalate intră într-o geantă pe lângă ceva chestii :smile: Dă-mi câteva zile și te anunț sigur.
 
Daca ai pe cineva in Bucuresti care-ti mai trimite colete pune-l in legatura cu mine si vor merge si piesele respective la pachet. Vorbim pe PM daca zici ca merge facuta treaba asta. :smile:

Eu le pot ambala in niste pungi cu bule, poate si niste cutii de carton, desi cred ca bulele sunt suficiente iar cutiile ocupa mult mai mult loc...
 
Back
Top