1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Caut sa inchiriez UPS / stabilizator tensiune!

Discussion in 'Alt tip de publicitate' started by dreamer, Dec 26, 2005.

1. dreamer

dreamer Little Devil

Dupa cum spune si titlul anuntului, caut sa inchiriez pentru 5-6 zile (de pe 28 Dec pana pe 3 Ian) un UPS sau un stabilizator de tensiune. Am nevoie de asa ceva pentru a asigura functionarea optima a echipamentelor IT din vila unei voi petrece Revelionul, intrucat in acea zona pot aparea fluctuatii de tensiune periculoase.
    Daca stiti vreo firma care se ocupa cu asa ceva la un pret rezonabil sau chiar ma puteti ajuta personal in acest demers, ma puteti contacta lasand un mesaj aici, pe PM sau pe YM: allex_dd
    Multumesc!

2. CrHomozom

CrHomozom Membru Senior

Io zic sa-ti iei la rând prietenii care au UPS-uri.

Nu vad cum ar rentabiliza o asemenea afacere o "firma de închiriat UPS-uri".

3. dreamer

dreamer Little Devil

Pai cam tot grupul de prieteni va fi prezent acolo... si nici unul nu are UPS pe acasa...
    Auzisem de ceva firme care inchiriaza echipamente, nu ma gandeam la "firma specializata de inchiriat UPS-uri"... :tongue:

4. war4peace

war4peace Membru Senior

Vorbeşte cu o firmă IT de scara blocului, dar, sincer să fiu, dacă sunteţi 20 de oameni şi tot închiriaţi o vilă, să mai pună fiecare câte 10 RON şi luaţi unul cu toţii. Problem solved.

5. Ch3m1kal

Ch3m1kal Lethal

Stiu ca Flamingo inchiria diferite echipamente, dar nu stiu sigur daca o mai fac si mai ales la ce preturi.