Caut sa inchiriez UPS / stabilizator tensiune!

dreamer

Little Devil
Sugar daddy
Dupa cum spune si titlul anuntului, caut sa inchiriez pentru 5-6 zile (de pe 28 Dec pana pe 3 Ian) un UPS sau un stabilizator de tensiune. Am nevoie de asa ceva pentru a asigura functionarea optima a echipamentelor IT din vila unei voi petrece Revelionul, intrucat in acea zona pot aparea fluctuatii de tensiune periculoase.
Daca stiti vreo firma care se ocupa cu asa ceva la un pret rezonabil sau chiar ma puteti ajuta personal in acest demers, ma puteti contacta lasand un mesaj aici, pe PM sau pe YM: allex_dd
Multumesc!
 
Io zic sa-ti iei la rând prietenii care au UPS-uri.

Nu vad cum ar rentabiliza o asemenea afacere o "firma de închiriat UPS-uri".
 
Pai cam tot grupul de prieteni va fi prezent acolo... si nici unul nu are UPS pe acasa...
Auzisem de ceva firme care inchiriaza echipamente, nu ma gandeam la "firma specializata de inchiriat UPS-uri"... :tongue:
 
Vorbeşte cu o firmă IT de scara blocului, dar, sincer să fiu, dacă sunteţi 20 de oameni şi tot închiriaţi o vilă, să mai pună fiecare câte 10 RON şi luaţi unul cu toţii. Problem solved.
 
Stiu ca Flamingo inchiria diferite echipamente, dar nu stiu sigur daca o mai fac si mai ales la ce preturi.
 
Back
Top