Vand Xonar DG nou / sigilat.

Status
Not open for further replies.

Cosmin_C

melomaniac
Dupa cum spune si titlul, am un Xonar DG nou, sigilat, primit de la garantie. Este o placa foarte buna pentru casti (raportat la pretul ei este chiar exceptionala) datorita opampului dedicat - cand se schimba din softul placii de pe boxe pe casti se aude un click de releu. Pe urechile mele si pe casti cu pretentii de amplificare medii (Grado SR80i, Sennheiser HD 202 si inca un model) au sunat mai bine decat pe Xonar DS/D1, placi mult mai scumpe dar nepricepute pe casti. Pe boxe Xonar DG suna oricum mai bine decat Realtek onboard dar nu pot spune ca m-a impresionat in mod special...

In conditiile in care placa este sigilata nu cred ca are rost s-o scot din cutie pentru poze, exista google pentru asa ceva. :smile: In schimb am facut o poza in care se vede si certificatul de garantie - fiind produs nou, placa are garantie completa, 2 ani.

Pret fix, 100 RON pentru membrii XF cu minim 2 stele. In caz de intentie de cumparare se poate desigila/imprumuta pentru auditii, pentru Bucuresti desigur. Deocamdata prefer sa nu trimit in provincie, prea complicat pentru un produs atat de ieftin.
 

Attachments

  • xonardg.jpg
    xonardg.jpg
    79.4 KB · Views: 88
Placa rezervata si o saorma cudetoate te rog. Fara ceapa, fara varza si fara maioneza. Placa, nu saorma.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top