1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Vând Radeon HD6850 pasiv

Discussion in 'Vând hardware' started by miahi, May 17, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. miahi

miahi Wizzard

Pentru că upgrade-ul la 7870 silent a reușit, vând placa grafică veche: PowerColor HD6850, cea mai puternică placă grafică pasivă pe care am văzut-o vreodată pe piața .ro (altfel făceam upgrade-ul mai demult).

Foarte stabilă, chiar dacă se încălzește. FarCry 3 e jucabil (~30 fps) în 1920x1200 cu detaliile la maxim, iar rezultate în Valley bench găsiți aici. Mai are garanție la PCGarage până în aprilie 2014. Vine în cutia originală, cu accesoriile cu care a venit (cablu crossfire, adaptor DVI-VGA, ghid de instalare și CD cu ce-o fi pe el). Mai era și un voucher de Steam pentru Dirt 3, dar e folosit.

400 de lei pentru membrii xf.

Poate prezenta urme de păr de iepure. Dacă sunteți alergici ziceți, s-o curăț mai bine.

6850_IMG_2182.jpg 6850_IMG_2183.jpg 6850_IMG_2184.jpg 6850_IMG_2186.jpg 6850_IMG_2190.jpg

Last edited by a moderator: Feb 16, 2016
  2. liubarschi

liubarschi Membru

Salut, nu mai stiu ce placa am eu la mine in pc, dupa ce vb cu foxster ma decid, o pastrezi 2 zile pls?

3. miahi

miahi Wizzard

Sigur. Până atunci găsesc și eu factura, că nu mai știu pe unde am pus-o.

4. miahi

miahi Wizzard

Am găsit și garanția, mai e valabilă până pe 3 aprilie 2014.

5. liubarschi

liubarschi Membru

Ma cam gandesc sa upgradez platforma...cineva un kit i5 ceva?Azi dupa furtuna ne putem vedea?

6. miahi

miahi Wizzard

Ne-am văzut. S-o folosească cu plăcere!

Thread Status:
Not open for further replies.