1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Vand MSI 8800GTS 320mb

Discussion in 'Vând hardware' started by Cosmin_C, Jan 27, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Cosmin_C

Cosmin_C melomaniac

Se vinde placa din titlu, functioneaza perfect, e silentioasa si nu a fost overclockata niciodata. Din pacate nu mai are garantie, a fost cumparata din Franta acum vreo 2 ani. Se poate trimite si in provincie prin curier, nu va costa nimic in plus.

Pretul este fix, 300 RON. Detalii si contact prin PM. Poze reale, proaspat facute azi. :smile:

Attached Files:

2. bogdan192

bogdan192 Membru Senior

AGP/PCI-E?

3. puterfixer

puterfixer Administrator

După poză e PCI-E x16. Dacă era AGP avea câte două rânduri de contacte pe fiecare parte a conectorului.

4. Cosmin_C

Cosmin_C melomaniac

Da-mi si mie link la un 8800GTS 320mb pe AGP te rog, eu nu am vazut in viata mea si sunt curios. :biggrin:

P.S. Este PCI-E.

5. bogdan192

bogdan192 Membru Senior

Scuze, sunt la fel de apt in a descifra misterele conexiunilor intre placi de baza si placi video pe cat sunt de zvelt.

L.E.: A man can dream, can't he?

6. Cosmin_C

Cosmin_C melomaniac

No problem, uneori uit ca nu toata lumea traieste cu capu' in placi video si alte componente hardware. :biggrin:

7. war4peace

war4peace Membru Senior

Dă-mi o metodă prin care aş putea să fac SLi între plăci nVIDIA pe o placă de bază cu chipset Intel P35 şi-o cumpăr eu...

8. Cosmin_C

Cosmin_C melomaniac

Pai metoda ar consta in schimbarea placii de baza cu una cu chipset nForce. :biggrin:

9. war4peace

war4peace Membru Senior

Mda, I figured that much. Auzisem la un moment dat de ceva driver hacking, dar se pare că e zvonistică.

10. Cosmin_C

Cosmin_C melomaniac

S-au si reusit chestii de genul asta dar performanta era mult sub asteptari asa ca s-a renuntat.

11. Cosmin_C

Cosmin_C melomaniac

S-a dat, thread closed.

Thread Status:
Not open for further replies.