Vand monitor 21" DELL tub trinitron

Status
Not open for further replies.

Stek`Ra

Membru
Vand monitor DELL model P1130
CRT 21" (19,8" vizibil)
tub Sony Trinitron (2048x1536@80Hz)

Specificatii complete: aici.
Pret magazin (Refurbished): 660 RON +TVA.

Pretul meu: 550 RON

Mod de contact: 0722.374.643 - Stefan
 

Attachments

  • Image101.gif
    Image101.gif
    66.9 KB · Views: 81
  • image5gb.gif
    image5gb.gif
    58.4 KB · Views: 58
  • Image1GB.gif
    Image1GB.gif
    55.7 KB · Views: 70
Dell P1110 (varianta un pic mai veche, pe alb) am găsit la 300 RON, în magazin, acum un an. Acum, la 530 RON, mai pun 70 RON şi iau aşa ceva (LCD, 21", 3 ani garanţie).
 
Dell P1110 (varianta un pic mai veche, pe alb) am găsit la 300 RON, în magazin, acum un an.
Da-mi link daca ai gasit la 300 roni, eu ti-am aratat la modelul meu care e pretul de magazin. Oricum, P1110 nu are tub flat trinitron si nu suporta rezlolutii mari.
Acum, la 530 RON, mai pun 70 RON şi iau aşa ceva (LCD, 21", 3 ani garanţie).
Nu se compara un CRT cu un LCD (care e si TN cu timp mare de raspuns) in special la jocuri dar si la culoarea imaginilor/pozelor.

:wink: Daca totusi crezi ca pretul este exagerat, propune tu un pret la care ai fi interesat sa il cumperi. Sunt deschis la propuneri.
 
Decat sa-l dai cu mai putin de 500 RON mai bine il pastrezi sau il donezi la vreun muzeu. Parerea mea. :biggrin:
 
Man, am avut P1110 timp de 2 ani de zile; tubul era flat; nu ştiu dacă Trinitron sau Diamondtron :smile:, whatever, şi suporta 1600*1200@85 Hz; achiziţionat de la ABD Computers, 3 ani garanţie. L-am vândut cu 150 ROn acum vreo 6 luni.
Mie, personal, preţul mi se pare cam mare. Dar it's just me. Oricum, discut din punctul de vedere al spectatorului interesat; şi sfatul meu e să îl păstrezi, just for the sake of the old times.
 
Ultimul meu CRT a fost un Samsung 17 inch din ala bun - nu mai stiu nimic despre model - si am preferat sa-l fac cadou unui var mai amarat. Nu spun sa faci la fel, doamne-fereste, era doar un gand; scuze ca ti-am stricat topicul aiurea, daca vrei sa dispara comentariile roaga un moderator sa le stearga.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top