1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Vand GF6800GT 256/256 AGP

Discussion in 'Vând hardware' started by darkzone, Jan 13, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. darkzone

darkzone Master of Darkness

Vând eVGA GF6800GT 256MB GDDR3 256 bit 350/1000 pe AGP. Placa este adusă direct din State şi nu are garanţie. Placa este cea de aici. Se duce lejer la 400/1100 şi chiar la 420/1150 (mai sus n-am încercat). Momentan rulează la 400/1100, suficient pentru mine. Rezultatul în 3DMark05 este mai jos. Am pus şi un Silencer pe ea. Preţ 900 RON. Negociabil, evident.

Attached Files:

2. darkzone

Update: 850 RON.

3. darkzone

Still available.

4. hulubei

hulubei questionable intruder

Şi totuşi e un preţ bun şi totuşi este din câte ştiu ultimile bastioane ale performanţei pe AGP, scăpaţi omul de chinuri.

5. war4peace

war4peace Membru Senior

Te invit s-o faci tu.

6. darkzone

Mulţumesc pentru încurajări :smile: dar, din păcate, se pare că n-am noroc :frown:
    Deşi încă este vârf de gamă pe AGP, nu prea are succes. Majoritatea se aruncă la 6600GT pentru li se pare cea mai bună investiţie. Ei bine, o să-i văd peste vreo 6 luni cum or să caute disperaţi aşa ceva şi nu vor mai avea de unde să ia ... Sau, vrând-nevrând, vor face trecerea la PCIe cu costuri mult mai mari. Asta e ...

7. darkzone

Vândut. Se poate închide.

Thread Status:
Not open for further replies.