Vand GF6800GT 256/256 AGP

Discussion in 'Vând hardware' started by darkzone, Jan 13, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. darkzone

darkzone Master of Darkness

Vând eVGA GF6800GT 256MB GDDR3 256 bit 350/1000 pe AGP. Placa este adusă direct din State şi nu are garanţie. Placa este cea de aici. Se duce lejer la 400/1100 şi chiar la 420/1150 (mai sus n-am încercat). Momentan rulează la 400/1100, suficient pentru mine. Rezultatul în 3DMark05 este mai jos. Am pus şi un Silencer pe ea. Preţ 900 RON. Negociabil, evident.

Attached Files:

2. darkzone

Update: 850 RON.

3. darkzone

Still available.

4. hulubei

hulubei questionable intruder

Şi totuşi e un preţ bun şi totuşi este din câte ştiu ultimile bastioane ale performanţei pe AGP, scăpaţi omul de chinuri.

5. war4peace

war4peace Membru Senior

Te invit s-o faci tu.

6. darkzone

Mulţumesc pentru încurajări :smile: dar, din păcate, se pare că n-am noroc :frown:
    Deşi încă este vârf de gamă pe AGP, nu prea are succes. Majoritatea se aruncă la 6600GT pentru li se pare cea mai bună investiţie. Ei bine, o să-i văd peste vreo 6 luni cum or să caute disperaţi aşa ceva şi nu vor mai avea de unde să ia ... Sau, vrând-nevrând, vor face trecerea la PCIe cu costuri mult mai mari. Asta e ...

7. darkzone

Vândut. Se poate închide.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice