Tronul împărătesc

Neo

Motan agresif
Sugar daddy
Sincer, cum spanac puteți citi pe tabletă pe budă? Adică înțeleg principiul, înainte se citea ziarul, dar io nu văd asta decât ca pe o pierdere de timp oribilă :biggrin:

Styr

Follower of the old ways
Sugar daddy
Pai tu ce faci, numeri splash-urile?:biggrin:

ursamajor

צָפְנַת פַּעְנֵחַ
Sugar daddy
Există persoane care-l "trântesc" rapid şi nu au nevoie de timpul necesar altora pentru a-l convinge să iasă. Aceia n-au nevoie de tabletă pe tron...

IceCub

Membru Senior
Sincer, cum spanac puteți citi pe tabletă pe budă? Adică înțeleg principiul, înainte se citea ziarul, dar io nu văd asta decât ca pe o pierdere de timp oribilă :biggrin:
Pierdere de timp oribilă e să stai pe budă să te uiți pe pereți. Pentru asta am totuși telefonul, iar tableta ar fi massive overkill. :biggrin:

SCViper

Membru Senior
Sugar daddy

Eu de obicei stau pe buda dimineata, imediat dupa ce ma trezesc, iar atunci sunt mult prea adormit ca sa termin treaba repede. E ca un fel de continuare a somnului, doar ca citind :tongue: I'm a pretty fast... err... dropper usually.

ursamajor

צָפְנַת פַּעְנֵחַ
Sugar daddy
...și-apoi să nu uităm de efectul purgativ al cititului presei... când citești ce mai spun mai-marii, imediat scoate ochiul și amicul.

Neo

Motan agresif
Sugar daddy
Doing it wrong much? :biggrin: De obicei mersul la budă e pe sară, peristaltica e minimă dimineața, normal îți ia 3 ore :smile: Nu e mai bine să te duci sara și dimineața timpul ăla petrecut pe budă să-l petreci în pat? :smile:

ursamajor

צָפְנַת פַּעְנֵחַ
Sugar daddy
Merge și dimineața și seara, câteodată și-n miezul zilei. :biggrin:

puterfixer

Administrator
Sugar daddy
Neo, unde ma duc pentru niste studii si cu cat se platesc ca sa le arat perisaltica mea de dimineata, ca dupa ce ma dau jos din pat nu apuc nici sa pun de cafea in drum spre tron? :biggrin:

ursamajor

צָפְנַת פַּעְנֵחַ
Sugar daddy
Peristaltica ca peristaltica (cacofonie intenţionată), dar te-apucă câteodată şi pântecăraia (regionalism intenţionat)... :biggrin:

Oricum, e un subiect de căcat (şi la propriu). :haha:

SCViper

Membru Senior
Sugar daddy
It's not a choice Neo, I go when I have to go, and when I do it's lightning fast. The reading is extra. I actually go twice a day sometimes, what do you say about that Mr. Poop Expert?

Neo

Motan agresif
Sugar daddy
@Viper - Nu-s expert în câcare, dar te duci de 2 ori probabil fix pentru că tragi o scremere dimineața și nu iese tăt, mulțămit?

Nu discutam de cazuri de "urgență", că se mai întâmplă. Dar îmi pare rău c-am început discuția :biggrin:

bogdan192

Membru Senior
Eu joc poker pe buda pe tableta. Sau citesc Sadoveanu. Sadoveanu ma relaxeaza mereu. Nu citesc niciodata stirile ca ma constip.

SCViper

Membru Senior
Sugar daddy
@Neo: nope, nu e asa, nu ma screm deloc si de fiecare data iese bine. I just shit a lot because I eat a lot, have fiber in my diet, etc. etc. My point is everyone is different. Chiar asa, acum ca ai mentionat asta realizez faptul ca n-am fost constipat de ani de zile, chiar foarte multi ani. Yeeeey! :smile:

maxu

Membru Senior
Ok. Subiectul asta chiar ma interesa. Eu am si 3-4 pe zi. O fi normal sau nu, habar n-am.

Stiu doar ca zmarcul este bine hidratat - adica aluneca intr-o clipita.
Cum ii?

Neo

Motan agresif
Sugar daddy
Ok, I'm going to stop posting here now, maybe you will too? :biggrin:

Top Bottom